در نشست خبری پس از دیدار؛

خطیبی: تماشاگران از بازی لذت بردند/ دو تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز، گفت: امروز تماشاگران از بازی لذت بردند و گرمی بازی سرمای هوا را تغییر داد. پدیده هم از موقعیت‌هایش استفاده کرد و بازی را برد.

به گزارش تبریز بیدار ،  رسول خطیبی بعد از شکست تیمش مقابل پدیده، گفت: در ابتدا جا دارد به خانواده‌های عزیزانی که در جاده مشهد جان خودرا از دست دادند تسلیت بگویم. متأسفانه این عزیزان را از دست دادیم و از سوی دیگر به پدیده تبریک می‌گویم که برد خوبی به دست ‌آورد.

وی افزود: ما در هوای سرد بازی خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم تماشاگرانی که به استادیوم آمده بودند سردی هوا را فراموش کردند. هر دو تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند و فکر می‌کنم پدیده از موقعیت‌هایش استفاد کرد و برنده شد. 

خطیبی تأکید کرد: شانس با پدیده یار بود که توپ‌هایش به داخل دروازه رفت و سه امتیاز را گرفت.

وی در خصوص داوری، گفت: داوری در نیمه اول عالی بود و در کل هم خوب قضاوت کرد و اگر بخواهیم نمره بدهیم نمره بسیار خوبی به آنها می‌دهیم. ولی فکر می‌کنم در نیمه دوم کمی تمرکزش را از دست داد هر چند با اینکه باختیم از او راضی هستم.

وی در خصوص تعویض تیموریان در نیمه اول ، گفت: این تصمیم تاکتیکی بود و می‌خواستم با یک هافبک دفاعی بازی کنم.

خطیبی با اشاره به مشکلات تیمش، گفت: وضعیت ما خوب نیست و امسال با توجه به مصدومیت‌ها شرایط به شکلی پیش رفت که هر بازی چند مصدوم داشتیم مثلاً سامان نریمان جهان تا به تیم اضافه می‌شد با مصدومیت روبرو می‌شد. من فقط آرزو می‌کنم تیمم کامل شود و با یک تیم کامل به مسابقات بیایم. مطمئن باشید اگر با تیم کامل به مسابقات بیاییم نتایجی که گرفتیم برعکس می‌شود. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.