بیمقدار در گفتگو با تبریزبیدار؛

مسئولان در حادثه قطار تبریز سردرگم عمل کردند/رده های میانی دستگاه اجرایی باید جدیت بیشتری به خرج دهند

شهاب الدین بیمقدار در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص حادثه رخ داده به قطار تبریز مشهد اظهار داشت: از همان لحظه حادثه پیگیر مسائل مربوط به حادثه هستم و مسئولان اجرایی باید در شناخت خواسته های مردم آذربایجان دقت بیشتری به خرج دهند. نحوه ی عمل مسئولان امداد و بدتر از آن مسئولان راه آهن و هماهنگی خطوط از نظر مردم آذربایجان نمره مردودی گرفتند.

به گزارش تبریز بیدار ، شهاب الدین بیمقدار در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری  و در خصوص حادثه رخ داده به قطار تبریز مشهد اظهار داشت:  از همان لحظه حادثه پیگیر مسائل مربوط به حادثه هستم و مسئولان اجرایی باید در شناخت خواسته های مردم آذربایجان دقت بیشتری به خرج دهند. نحوه ی عمل مسئولان امداد و بدتر از آن مسئولان راه آهن و هماهنگی خطوط از نظر مردم آذربایجان نمره مردودی گرفتند.

بیمقدار با اشاره به سابقه ی چنین حوادثی افزود: با وجود سابقه ی چنین حادثه ای دیگر قابل قبول نیست که مسئولان حتی راه بررسی مشکل را ندانند و سردرگم عمل کنند.

وی افزود: با گذشت ساعتها از زمان حادثه متأسفانه همچنان پاسخ مناسبی از مسئولان امر نشنیده ایم و تاسف بار تر اینکه در زمان حادثه نیز امداد رسانی ساعتها به طول انجامیده و کلیه مسئولان و مجریان سردرگم و بلاتکلیف عمل کرده اند.

نماینده تبریز در مجلس ضمن تشکر از نامه ی ریاست جمهوری به معاون اول و تأکید بر پیگیری امر ادامه داد: با وجود عزم جدی مسئولان رده ی اول دستگاه اجرایی کشور رده های پایین تر و مدیران و مسئولان اجرایی هم باید در انجام وظایف خود جدیت بیشری نشان دهند و تمامی مسئولان پاسخگوی خطای خود باشند؛ در این جهت مجلس هم از تمام ظرفیت های قانونی برای مشخص شدن ابعاد حادثه و مشخص شدن مقصرین این حادثه تلخ استفاده خواهد کرد و ما نمایندگان استان تا رسیدن به پاسخ صحیح و دلیل اصلی حادثه ساکت نخواهیم نشست.

و در پایان تاکید کرد: شایسته است مسئولان و مسببین حادثه به شکلی که شایسته مردم شریف آذربایجان باشد از این مردم غیور عذرخواهی کنند و  فکری برای تسکین هر چند اندک از این غم بزرگ این ملت باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.