رئیس اتاق بازرگانی تبریز:

اظهارات نسنجیده وزیر راه قلب مردم ما را آتش می زند / مسئولان به جای وعده توسعه زیر ساخت ها تربیت دهقانان فداکار را در دستور کار قرار دهند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: سخنان نسنجیده وزیر و راه شهرسازی مبنی بر پرداخت خسارت حادثه دیدگان قطار توسط شرکت‌های بیمه، قابل قبول نبوده و قلب مردم را آتش می زند.

به گزارش تبریز بیدار ، صمد حسن زاده عصر امروز در بیست و ششمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی، با اشاره به حادثه ناگوار قطار تبریز- سمنان- مشهد، اظهار داشت: دیروز بعد از شنیدن خبر کشته شدن ده‌ها نفر از هموطنانم در قطار تبریز- مشهد به یاد داستان دهقان فداکار افتادم و احساس می‌کنم مسئولان از این پس به جای وعده توسعه زیرساخت‌ها باید نهایت تلاش خود را برای تربیت ده‌ها دهقان فداکار در جامعه به کار گیرند.

وی افزود: وقوع حوادث این چنینی در دنیای امروز که دنیای علم و تکنولوژی است برای مردم قابل قبول نیست.

حسن زاده با بیان اینکه مردم ایران اسلامی و به خصوص مردم آذربایجان از بابت سانحه ای دلخراش دیروز دچار اندوه بزرگی شده‌اند، گفت: متاسفانه اتفاقات این چنینی به دلیل بی توجهی و بی احتیاطی اتفاق می‌افتد.

وی همچنین ادامه داد: خدواند انسان‌هایی خلق کرده که هزاران مسئله و سانحه را با تفکر خود در سطح خوبی مدیریت کنند و اجازه ندهند که مردم با اندوه و غم مواجه شوند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن در ادامه با اشاره به اظهارات آخوندی، وزیر راه و شهرسازی مبنی بر پرداخت خسارت توسط شرکت‌های بیمه ای به تمامی حادثه دیدگان عنوان کرد: اظهارات نسجیده این چنینی برای ما قابل قبول نیست و قلب مردم را آتش می‌زند.

وی با اشاره به فوت سالیانه بیش از ۱۶ هزار تا ۲۲ هزار در سوانح رانندگی ادامه اد: متاسفانه برخی مسئولان از سال‌های گذشته تا امروز از ایجاد زیر ساخت صحبت می‌کنند ولی سخنان آنان در حد حرف باقی می‌ماند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.