مصاحبه نماینده تبریز با من و تو؛ واقعیت یا دروغ؟

شبکه انگلیسی من و تو شب گذشته از مصاحبه خود با دو نماینده مجلس در باب سانحه تصادف دو قطار در محور سمنان- مشهد خبر می دهد که در نگاه اول تعجب مخاطبین را بر می‌انگیزد.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از باشگاه خبرنگاران،  شیطنت رسانه های بیگانه حالا رنگ تازه ای به خود می گیرد؛ اینبار با  یک سرخط خاص ؛ “دلمان برای مردم می سوزد”.

شبکه انگلیسی من و تو  شب گذشته از مصاحبه خود با دو نماینده مجلس در باب سانحه تصادف دو قطار در محور سمنان- مشهد خبر می دهد که در نگاه اول تعجب مخاطبین را بر می‌انگیزد.

این شبکه شب گذشته با پخش صدای ابوالفضل حسن بیگی نمانیده دامغان و همچنین نقل مطالبی از محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز که ادعا می کند در مصاحبه با این شبکه عنوان کرده، به دنبال پیگیری سوژه های خود از نزدیک و صدا به صدا با نمایندگان مجلس ایران است.

در پی این اقدام شبکه من و تو باشگاه خبرنگاران جوان ابعاد آن را از نمایندگان مذکور پیگیری کرد.

**فقط گفتم لجن هستید!

ابوالفضل حسن بیگی  در این زمینه به خبرنگار باشگاه خبرنگار جوان؛ می گوید: ماجرا از این قرار است که بنده مشغول گفتگو با آقای کاتب نماینده مردم گرمسار بودیم و در این بین من متوجه نشدم که این‌ها با من تماس گرفته‌اند.

وی افزود: مجددا که تماس گرفتم از آن‌ها پرسیدم که شما از کجا هستید و هنگامی که به من گفتند از من و تو تماس می‌گیریم فقط به آن‌ها گفتم شما آدم‌های بسیار مزخرف، کثیف و لجنی هستید!

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به این سوال که چگونه شبکه ضد نظام جمهوری اسلامی من و تو در برنامه اتاق خبر مورخ ۶ آذر ماه صدایی از شما به عنوان گفتگو با خودش پخش کرده است گفت: نمی‌فهم که چگونه این مصاحبه را گرفتند، بنده در حال گفت‌وگو با آقای کاتب بودم و ایشان سوالاتی را از بنده داشتند و قاعدتا باید اینگونه باشد که آن‌ها صدای من را از جایی دیگر تهیه کرده باشند.

حسن‌بیگی درباره اینکه آیا شما گفتگو با شبکه من و تو را تکذیب می کنید تأکید کرد: نمی‌دانم مصاحبه من را از کجا برداشته‌اند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین می گوید: پیش از این به تشکیلات مخابرات هم اعلام کرده‌ایم هر کجا که متوجه شدید که تماس از خارج از کشور است فورا قطع کنید چرا که ما خودمان متوجه نمی‌شویم حتی با من هم تماس گرفته‌اند گفتند که شما به آن‌ها توهین و فحاشی کردید من فقط به آن‌ها گفتم که شما دروغگو و لجن هستید.

**واکنش «فرهنگی»

این در حالی است که محمد حسین فرهنگی در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان و در واکنش به این موضوع دیدگاه متفاوتی داشته و می گوید: مصاحبه ای نبوده است و این شبکه به دروغ این  مصاحبه را به بنده نسبت داده است، حتما این رسانه مطالب بنده درباره موضوع سانحه تصادف دو قطار را از سایرخبرگزاری ها دریافت کرده است.

**رو دست «توکلی»

این شبکه چندی پیش نیز تلاش کرد با احمد توکلی نماینده سابق مجلس گفتگو کندکه وی با هوشیاری تمام ابتدا نام رسانه مذکور را جویا شده و متوجه حیله این رسانه برای ادامه این مصاحبه  می شود . وی حتی در ادامه اصرار کارمند شبکه به وی جهت مصاحبه، می گوید: من با فردی مصاحبه می کنم که به وطن خود خیانت نکند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.