دستگیری نماینده تهران مهم تر است یا پیگیری حقوق موکلان!

آقای پزشکیان، حادثه قطار تبریز پیگیری نمی طلبد؟

پزشکیان امروز بعد از مدت ها لب به سخن باز کرد، اما نه برای قربانی شدن همشهریانمان در زیر سایه قصور و بی تدبیری ها ، بلکه برای دفاع کردن از نماینده تهران.

به گزارش تبریز بیدار ،  حمید شیرازی فعال سابق دانشجویی و از فعالین رسانه ای استان در مطلبی از اولویت قرار دادن مساله دستگیری نماینده تهران از سوی پزشکیان و بی توجهی به حادثه قطار تبریز- مشهد انتقاد کرد. شیرازی در کانال تلگرامی رادیو ملت نوشت: 

نائب رئیس مجلس سرانجام روزه سکوت خود را بعد از نزدیک به یک هفته شکست.

پزشکیان که جزو تشکیل دهندگان فراکسیون ترک زبان ها در مجلس بود، بعد از سانحه دلخراش تصادف قطار تبریز- مشهد، تصمیم گرفت روزه سکوت بگیرد.

او امروز بعد از مدت ها لب به سخن باز کرد، اما نه برای قربانی شدن همشهریانمان در زیر سایه قصور و بی تدبیری ها ، بلکه برای دفاع کردن از نماینده جنجالی تهران.

پزشکیان به حکم جلب صادقی، نماینده تهران که به خاطر اتهام زدن های بدون سند و مدرک حکم جلبش صادر شده، واکنش نشان داده و گفته است، “این توهین به مجلس است و ما پیگیری خواهیم کرد”

با اینکه کیفیت جلب نماینده تهران چگونه بوده است، کاری ندارم، اما باید به نماینده تبریز در مجلس گفت؛ صحبتهای وزیر راه در حادثه قطار تبریز که گفته است ” مردم نگران نباشند تمام جان باختگان بیمه هستند” توهین به مردم  نیست؟!

به آقای پزشکیان باید گفت، شما که به خاطر حکم جلب یک نماینده، رگ گردنتان بیرون می زند، جان باختن ۵۰ تن از هموطنانمان، حداقل یک تاسف خشک و خالی نمی طلبید؟ آیا جایگاه نائب رئیسی مجلس که از حکم شهروندان تبریزی و آذربایجانی حاصل شده نباید برای پیگیری این فاجعه که دل مردم را داغدار کرده استفاده شود؟

بعید می دانم پی گیری حکم بازداشت نماینده تهران، جزو وظایف فراکسیون ترک زبان ها باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.