معاون استاندار آذربایجان‌شرقی:

باید دستاوردها و خدمات کارآفرینان به‌ عنوان الگو در جامعه معرفی شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه حمایت کارآفرینان در توسعه استان نقش مهمی دارد، افزود: برای این مسئله باید زمینه‌های حضور کارآفرینان فراهم شود تا تلاش‌ها و دستاوردها و خدمات این افراد به‌ عنوان الگو در جامعه معرفی شوند.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از فارس، علی نواداد صبح امروز در نشست شورای سیاستگذاری جشنواره کارآفرینان برتر، با بیان اینکه کارآفرینان سرمایه‌های اجتماعی استان هستند، اظهار داشت: با توجه به این مسئله باید از این سرمایه‌ها و ظرفیت‌های با ارزش به‌ صورت مناسب بهره‌مند شد.

وی با تاکید بر اینکه حمایت کارآفرینان در توسعه استان نقش مهمی دارد، افزود: برای این مسئله باید زمینه‌های حضور کارآفرینان فراهم شود تا تلاش‌ها و دستاوردها و خدمات این افراد به‌ عنوان الگو در جامعه معرفی شوند.

نواداد خاطرنشان کرد: کارآفرینان با احساس مسئولیتی که در وجود خود دارند همیشه به دنبال پویایی اقتصادی و ایجاد اشتغال و رونق تولید و کسب‌وکار بوده‌اند و باید از این ظرفیت بزرگ برای توسعه استان بهره‌مند شویم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر استان در ماه‌های آتی، گفت: این جشنواره فرصتی مناسب برای معرفی کارآفرینان برتر در استان است و باید در بالاترین سطح کیفی برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: آمار بالای ثبت‌نام کنندگان در این جشنواره به معنای اهمیت این جشنواره بوده و بر همین اساس باید کیفیت این جشنواره نیز مناسب باشد.

نواداد در ادامه با اشاره به اهمیت تدریس مباحث کارآفرینی در دانشگاه‌های استان، گفت: زمانی که می‌خواهیم در سیستم بین‌المللی حرفی بزنیم، نباید در خصوص ابتدایی‌ترین مسائل عقب بمانیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.