در نشست خبری پیش از دیدار؛

قلعه نویی: پدیده به نوعی گربه سیاه تراکتور شده است/ امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: من ۴ سال پیش هم دوست داشتم در تبریز بمانم اما آقایان باعث جدایی‌ام از تراکتورسازی شدند.

به گزارش تبریز بیدار ،  امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پدیده اظهار داشت: بازی سختی را پیش رو داریم. تیم پدیده به نوعی گربه سیاه تراکتور شده و ناخودگاه تیم ما از این لحاظ کمی استرس داریم اما امسال تیم بسیار خوبی داریم و در شرایط بهتری قرار گرفتیم که امیدوارم فردا با یک بازی منطقی بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی افزود: پدیده مربی بسیار خوبی دارد ما نقاط ضعف و قوت آنها را آنالیز کردیم آنها تیم جنگنده‌ای هستند و در میانه میدان خوب کار می‌کنند امیدوارم از نقاط ضعف آنان استفاده کنیم و بتوانیم به نتیجه برسیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد گربه سیاه پدیده مقابل تراکتورسازی گفت: من کار خاصی برای بهبود شرایط روحی و روانی بازیکنانم در مورد این موضوع انجام ندادم چون اگر می‌خواستم دست به چنین کاری بزنم شرایط بازیکنانم بدتر از قبل می‌شد. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست؛ اما در حال حاضر به چیزی جز پیروزی مقابل پدیده  فکر نمی‌کنم.

قلعه‌نویی تصریح کرد: ما با بازیکنانمان روی این موضوع صحبت کردیم و برای هر بازی هم برنامه خاصی داریم. ما باید به همه تیم‌ها احترام بگذاریم چون آنان مقابل تراکتورسازی یک روحیه مضاعف دارند و می‌خواهند خودشان را نشان دهند.

وی با اشاره به مشکلات مالی تراکتورسازان گفت: ۴ سال پیش آقایان بستر را برای رفتن من از تبریز فراهم کردند و با فرهنگ مردم آذربایجان بازی کردند. یکی از شرط‌های من برای ماندن در تبریز تسویه حساب با بازیکنانی بود که قصد جدایی از تراکتور را داشتند اما آقایان به من اعلام کردند که ما ریالی پول نداریم و این به معنی اخراج من از تراکتورسازی بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد: آقایان پس از من هم قراردادهای عجیبی با چند بازیکن منعقد کردند که پدر باشگاه را در آورده است.

قلعه‌نویی ادامه داد: من می‌خواستم که تراکتورسازی در آسیا زنگ تفریح نباشد اما آقایان با خودخواهی‌های خود اجازه کار در تبریز را به من ندادند و باعث شدند که از تبریز فرار کنم اما من همیشه گفته‌ام که ۴ سال پیش هم دوست داشتم در تبریز بمانم.

وی در مورد اهداف تیمش در نقل و انتقالات نیم‌فصل گفت: ما باید در نیم‌فصل تیم را تقویت کنیم تا بتوانیم نقاط ضعف خودمان را پوشش بدهیم که این موضوع با جذب ۳،۴ بازیکن درست می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد مصدومیت‌های مکرر بازیکنان تراکتورسازی در هفته‌های گذشته تصریح کرد: بازیکنان ما نگرش حرفه‌ای ندارند و گاهاً برخی از آنان ساعت ۲ بامداد در فضای مجازی حضور پیدا می‌کنند. برخی از این بازیکنان نسبت به پولی که می‌گیرند احساس مسئولیت نمی‌کنند و به همه کارهای خود می‌رسند به غیر از فوتبال. یکی دیگر از دلایلی هم که باعث این مصدومیت‌ها می‌شود کیفیت پایین زمین‌های تمرینی ما است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.