در نشست خبری پس از دیدار؛

قلعه نویی: می توانستیم گل های بیشتری بزنیم/ روز خوب دروازه‌بان پدیده بود

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: اقداماتی برای نگه‌داشتن رفیعی در تراکتورسازی انجام داده‌ایم و فکر می‌کنم اگر او در ایران به فوتبال خود ادامه دهد قطعاً در تراکتورسازی خواهد بود.

به گزارش تبریز بیدار ،  امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک -یک تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: نمی‌دانم درباره بازی چه بگویم. نیمه اول را خوب را شروع کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما این خواست خدا بود و در صحنه گلی که دریافت کردیم هیچ‌کس مقصر نبود. بازی خوبی در نیمه اول ارائه دادیم. در صحنه گلی که دریافت کردیم از لحاظ روحی و روانی باید به هم می‌ریختیم ولی خدا را شکر تیم ما به بازی برگشت.

وی در خصوص کیفیت زمین مسابقه و تعویض‌هایی که در جریان بازی انجام داد و آیا از عملکرد آنها رضایت دارد یا خیر، عنوان کرد: من هم قبول دارم کرار در این دیدار ضعیف بود اما مدافع راست پدیده از جناح چپ ما خوب نفوذ می‌کرد برای همین مجبور شدیم تغییر تاکتیک دهیم. ضمن اینکه امروز روز خوب دروازه‌بان پدیده بود. همه دروازه‌بان‌هایی که مقابل ما قرار می‌گیرند بهترین می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص عملکرد ضعیف خط حمله این تیم تصریح کرد: فرزاد حاتمی روز خیلی خوبی داشت اما یکی از بازیکنانم خیلی خودخواه بازی کرد. من نمی‌خواهم اسمش را بیاورم اما هواداران او را تشویق کردند. فرزاد حاتمی در جریان بازی به اندازه ۲ بازیکن می‌دود. متأسفانه ما عدالت رفتاری نسبت به بازیکنانمان نداریم. هواداران وقتی همه بازیکنان را تشویق می‌کنند و به آنها روحیه می‌دهند باید به فرزاد حاتمی هم روحیه دهند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد محمد ابراهیمی در این دیدار رضایت دارد یا خیر، گفت: او امروز خوب بازی کرد. من هم قبول دارم در ۳-۲ صحنه خودخواهانه عمل کرد. او در نیمه اول دچار مصدومیت جزیی شد.

وی در خصوص ضربه‌های ایستگاهی زیادی که تیمش به دست می‌آورد و نمی‌تواند از آنها استفاده کند، خاطرنشان کرد: حداقل در هفته ۴-۳ روز روی ضربات ایستگاهی کار می‌کنیم. زمانی که باد می‌وزد بازیکن هم از جریان بازی خارج می‌شود و مشخص نمی‌شود تیم ما کیفیت بالایی دارد یا پایین.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: به گروه داوری خسته نباشید می‌گویم اما احساس می‌کنم پنالتی ما گرفته نشد. در صحنه اول خطایی که روی سروش رفیعی اتفاق افتاد صددرصد پنالتی بود ولی در صحنه دوم برخورد توپ با دست مدافع پدیده را مطمئن نیستم. به نظرم وقت اضافه هم باید حداقل ۶ دقیقه اعلام می‌شد. امیدوارم کامرانی‌فر (رئیس دپارتمان داوری) به این موضوع توجه داشته باشد. زمانی که ما یک بر یک بودیم داور از پنالتی ما گذشت. داوران ما جوانان خوش‌تیپی هستند و آینده داوری را بیمه می‌کنند اما امیدوارم شرایط از این هم بهتر شود.

قلعه‌نویی بار دیگر با اشاره به وزش باد در ورزشگاه اختصاصی این تیم در بازی امروز گفت: امیدوارم باران و برف بیاید ولی باد نوزد. همه تیم‌ها به دنبال امتیاز گرفتن مقابل تراکتورسازی هستند.

وی گفت: بازیکنان پدیده چندین بار خودشان را روی زمین انداختند و تعجب می‌کنم داور چرا فقط ۴ دقیقه زمان تلف شده اعلام کرد. به هر حال به بازیکنان خداقوت می‌کنم که فوتبال خیلی خوبی بازی کردند هر چند از دست دادن ۲ امتیاز ناراحتم. در نیمه اول بازی خیلی باکیفیتی ارائه دادیم. سروش رفیعی و هادی محمدی در این دیدار با شرایط بدی بازی کردند. رفیعی با معرفت تمام زمانی که متوجه مصدومیت محمد نوری شد علیرغم مصدومیتش بازی کرد. هادی محمدی هم چندین بار فیزیوتراپی کرد تا به این بازی رسید.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با گلایه از عملکرد ضعیف کرار جاسم در این دیدار عنوان کرد: بازیکنی به زمین آمد که از او خیلی گله‌مندم. کرار باید بهتر از اینها باشد. او هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و این برای ما مشکل‌ساز شده است. کرار ۲،۳ بازی خیلی ضعیف ارائه داده و ما نیز باید فیلم بازی‌های او را آنالیز کنیم اگر لازم باشد او را جریمه هم می‌کنیم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که وضعیت سروش رفیعی و ماندن او در باشگاه تراکتورسازی مشخص شده است یا خیر، گفت: هنوز تکلیف او مشخص نیست اما رفتار او معرفتی است. ماندن یا رفتن او به تصمیم خودش بستگی دارد اما اخلاق و معرفت همه بازیکنان ما ستودنی است. سروش حتی با وجود مصدومیت هم برای ما بازی کرد و امیدوارم مردم قدر این رفتارها را بدانند. اقداماتی برای نگه‌داشتن رفیعی در تراکتورسازی انجام داده‌ایم و فکر می‌کنم اگر او در ایران به فوتبال خود ادامه دهد قطعاً در تراکتورسازی خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.