هلال احمر خبر داد:

پیدا شدن جسد دختر بچه مفقود شده حادثه جاده اهر – مشگین شهر

رئیس هلال احمر اهر از پیدا شدن جسد دختر مفقود شده در جریان سقوط پژو به ته دره در اهر چایی خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، فیض‌الله محمدیان، اظهار داشت: به‌دنبال سقوط پژو به ته دره در محور اهر ـ مشکین‌شهر عصر ظهر روز جمعه ۱۲ آذر و مفقود شدن دختربچه با احتمال اینکه دختر بچه در رودخانه اهر چایی غرق شده است.

محمدیان گفت: نیروهای امدادی شهرستان اهر و شهرستان مشکین‌شهر به‌ همراه اهالی روستاهای حاشیه رودخانه اهر چایی اقدام به جستجوی رودخانه کردند.

وی افزود: در ادامه جستجو با کمک لودرهای یکی از شرکت‌های اطراف رودخانه، نسبت به مسدود کردن مسیر رودخانه اقدام شد که در نهایت جسد دختربچه در اطراف روستای کودنه مشکین شهر پیدا شد.
واژگونی  سواری پژو ۴۰۵ با ۵ سرنشین دیروز و سقوط به ته دره و رودخانه در محور اهر ـ مشکین شهر در کیلومتر ۳۵ جاده اهر – مشکین موجب مصدوم شدن چهار نفر و مفقودی یک نفر شده بود.

در بررسی حادثه مشخص می‌شود که سواری پژو، پنج سرنشین داشته که چهار سرنشین از سرنشینان با کمک اهالی روستای نقدوز و نیروهای امدادی رهاسازی و جهت ادامه درمان به بیمارستان باقرالعلوم اهر انتقال داده می‌شود.

در حین انتقال مجروحان به بیمارستان به‌دنبال  اعلام یکی از خانم‌ها مبنی بر پرت شدن دختر بچه ۶ ساله‌اش در حین سقوط به ته دره از شیشه خودرو به بیرون، عملیات نجاتگران وارد فاز جدیدی شده است.
از عصر روز گذشته تلاش‌های نجاتگران و تیم آنست اعزامی از مرکز استان به‌همراه سایر نیروهای امدادی و اهالی روستای نقدوز جهت یافت دختر بچه ۶ ساله مفقود شده ادامه داشت که لحظاتی قبل از رودخانه کشف شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.