در گفتگو با تبریز بیدار؛

ذوالفقاری: بازیکنان جایگزین خوبی وجود دارد/ به سه امتیاز با حمایت هواداران نیاز داریم

سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: تمرینات تیم از فردا به منظور دیدار مقابل استقلال پیگیری خواهد شد و وضعیت بازیکنان مصدوم مشخص می شود.

به گزارش تبریز بیدار ، ایوب ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص وضعیت این تیم به منظور دیدار مقابل استقلال در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، اظهار داشت: تمرین امروز تیم با نظر کادر فنی تعطیل شده و بازیکنان به استراحت می پردازند. همه بازیکنان تلاش خواهند کرد تا در این بازی نتیجه خوبی را کسب کنیم. وضعیت بازیکنان مصدوم تیم فردا با حضور در تمرینات مشخص می شود. 

وی ادامه داد: به سه امتیاز این بازی نیاز داریم و امیداورم با کسب پیروزی شرایط خوبی در ادامه مسابقات داشته باشیم. 

ذوالفقاری در خصوص آخرین وضعیت بهبود وضعیت محسن بنگر، بیان کرد: وضعیت این بازیکن پس از عمل کمر رفته رفته در حال بهبودی بوده و فکر می کنم پس از سه یا چهار بازی به وضعیت امادگی بازی برسد. 

سرپرست تراکتورسازان در خصوص حضور و حمایت هواداران در دیدار مقابل استقلال، گفت: حضور هواداران در ورزشگاه آزادی باعث افزایش انگیزه تیم خواهد شد که از هواداران به منظور حضور در ورزشگاه دعوت می کنیم. 

وی درباره شرایط بازیکنان جایگزین، بیان کرد: اگر بازیکن مصدومی برای این دیدار باشد، بازیکنان جایگزین دیگری داریم که خوشبخاته انتخاب بازیکنان به صورتی بوده است که جایگزین های خوبی وجود داشته باشد. تلاش همه بازیکنان برای بهبود شرایط است. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.