سیدی در گفتگو با تبریز بیدار؛

مصدومیتم بهبود یافته است / بازی سختی مقابل نفت پیش رو داریم

بازیکن تیم گسترش فولاد اظهار داشت: وضعیت مصدومیتم بهبود یافته است ولی احساس درد در ناحیه آسیب دیده دارم که امیدوارم به زودی برطرف شود.

به گزارش تبریز بیدار ، یوسف سیدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص دیدار گذشته تیمش مقابل سپاهان اصفهان، بیان کرد: بازی خوبی مقابل حریف انجام داده و سه امتیاز را کسب کردیم. ما برای بهبود شرایطمان در جدول رده بندی به این سه امتیاز نیاز داشتیم که خدا را شکر تلاش اعضای تیم نتیجه داد.موقعیت های دیگری نیز داشتیم که می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد:  امیدوارم در ادامه مسابقات نیز روند خوبی را باشیم. همه اعضای تیم تلاش می کنند که نتایج خوبی را کسب کنیم.

بازیکن گسترش فولاد در خصوص دیدار پیش روی تیمش مقابل نفت تهران، بیان کرد: بازی آسانی مقابل این تیم نداریم ولی انشالله با برنامه ریزی های کادر فنی و آنالیز هایی که انجام می شود، مقابل این تیم به میدان می رویم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. تمرینات را به خوبی دنبال می کنیم تا انشالله در ادامه مسابقات عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

سیدی در خصوص بهبود مصدومیتش، گفت: وضعیت مصدومیتم بهبود یافته است ولی احساس درد در ناحیه آسیب دیده دارم که امیدوارم به زودی برطرف شود. کادر پزشکی تیم برای بهبود مصدومیتم زحمات زیادی کشیده که جای تشکر وجود دارد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.