معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی:

میراث فرهنگی به برندسازی توجه ویژه کند/ محدودیتی در توسعه روستاها نداریم

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه تا پایان سال‌جاری باید در تمام شهرستان‌های استان نمایشگاه دائمی صنایع دستی و گردشگری دایر شود، گفت: از همکاران میراث فرهنگی انتظار می‌رود به بحث برندسازی توجه کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدصادق پورمهدی در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان که در محل کارخانه فولاد میانه برگزار شد، اظهار داشت: مردم عملکرد ما را قضاوت می‌کنند از این رو در کنار کارهای اداری باید به بحث اقتصاد مقاومتی هم توجه شود چرا که امروز همه مسئول هستیم تا به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.

وی با بیان اینکه شهرستان میانه ویژه بوده و از ظرفیت‌های بالایی برای توسعه و عمران هر چه بیشتر برخوردار است، گفت:  مسئولان شهرستان میانه باید همت کرده و میانه را به شهرستانی نمونه و ویژه‌تر تبدیل کنند.

پورمهدی در ادامه با تاکید بر اینکه تا آخر سال‌جاری باید در تمام شهرستان‌های استان نمایشگاه دائمی صنایع دستی و گردشگری دایر شود گفت: از همکاران میراث فرهنگی انتظار می‌رود به بحث برندسازی توجه کنند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بخش کشاورزی شهرستان میانه گفت: اگر فقط بخش کشاورزی را در شهرستان میانه توسعه دهیم با توجه به پتانسیل‌های بالایی که بخش کشاورزی شهرستان میانه  وجود دارد می‌تواند در زمینه اقتصاد مقاومتی و اهداف آن از جمله اشتغالزایی به شهرستانی موفق در سطح استان تبدیل شود.

پورمهدی با اشاره به اینکه در رابطه با توسعه روستاها هیچ محدودیتی نداریم، خاطرنشان کرد: با بنیاد مسکن توافق کرده‌ایم که اگر روستایی واقعاً نیازمند توسعه ‌باشد نسبت به توسعه آن اقدام کنیم.

 وی با اشاره به اینکه شهرستان میانه از نیروی انسانی کافی، متخصص و توانمندی برخوردار است، گفت: انتظار می‌رود با توجه به ظرفیت‌های بالای شهرستان میانه در تمام زمینه‌ها، باید دستگاهها و نهادهای شهرستان و مردم از وجود سرمایه‌گذاران با حمایت بیشتر بهره برده و به جذب سرمایه‌گذاران جدید کمک کنند.

پورمهدی اظهار امیدواری کرد که شهرستان میانه در اواخر بهمن ماه سال جاری با توجه به گزارش‌های عملکردی که ارائه خواهد شد رتبه اول استانی را در زمینه عمل به  سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به خود اختصاص دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.