دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی تبریز: ‌‌

مسئولان دانشگاه ‌مدنی به جای مراسم‌های روشنگرانه سیاسی‌ به دنبال جشن و پایکوبی هستند

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی تبریز گفت: در حالی که فلسفه روز دانشجو، موضوعات سیاسی، گرامیداشت شهدای دانشجو و مبارزه با دشمن و استکبارستیزی است، با رد پیشنهادات ما صرفاً مراسم جشن و پایکوبی برگزار می‌کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، مسعود تمجید در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه مسئولان دانشگاه مانع برگزاری مراسم‌های سیاسی در این دانشگاه شده‌اند، اظهار داشت: در حالی که فلسفه روز دانشجو، موضوعات سیاسی، گرامیداشت شهدای دانشجو و مبارزه با دشمن و استکبارستیزی است، با رد پیشنهادات ما صرفاً مراسم جشن و پای‌کوبی برگزار می‌کنند.

وی با بیان اینکه جامعه اسلامی دانشجویان با همکاری و هماهنگی انجمن اسلامی دانشجویان درخواست برگزاری مناظره با موضوعات استکبارستیزی داشتیم، افزود: ما سه گزینه اصلاح‌طلب زیباکلام، اصغرزاده و منتجب نیا را در برابر سه گزینه اصولگرای رسایی، زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی برای مناظره درخواست کردیم که به‌کلی این درخواست رد شد.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی تبریز با تاکید بر اینکه دانشگاه با ممانعت از برگزاری برنامه سیاسی روز دانشجو در تبریز نمی‌خواهد در این ایام برنامه روشنگرانه دانشجویی برگزار شود، گفت: مسئولان دانشگاه صرفاً به برگزاری یک سخنرانی خنثی و جشن و پای‌کوبی بسنده کرده‌اند.

تمجید با اشاره به اینکه در روز ۱۳ آبان ماه امسال سخنرانی فریدون عباسی در این دانشگاه لغو شد، ابراز داشت: علت لغو این برنامه را مشکلات امنیتی اعلام کردند ولی بعدها مشخص شد که عوامل خارج دانشگاه بر برگزار نشدن این برنامه دخالت داشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.