دو راهی مربی ایرانی و پرتغالی محبوب تراکتور

جلسه هیأت مدیره ماشین سازی بدون انتخاب سرمربی پایان یافت / نجفی استعفا داد، حسین خطیبی سرمربی موقت شد

جلسه هیأت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز بدون نتیجه خاص برای انتخاب سرمربی و استعفای قائم مقام نام آشنای این باشگاه پایان یافت.

به گزارش تبریز بیدار ،  جلسه هیأت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز بدون نتیجه خاص برای انتخاب سرمربی و استعفای قائم مقام نام آشنای این باشگاه پایان یافت.

 اختلافات شدید میان اعضای هیأت مدیره موجبات عدم حصول نتیجه از این جلسات را فراهم کرد.

آنطور که از گفته ها پیداست برخی اعضا به دنبال سرمربی ایرانی برای هدایت سبز قبایان هستند و فرهاد کاظمی و یحیی گل محمدی اصلی ترین گزینه های ایرانی به شمار می روند. اما در مقابل برخی اعضای هیات مدیره نام تونی سرمربی سابق و محبوب هوادران سرخ پوش تبریزی را بر زبان می رانند.

این در حالی است که خبر استعفای حامد نجفی قائم مقام مدیریت باشگاه جنجال تازه ای بر  اوضاع نابسمان این تیم ریشه دار فوتبال کشور است.

عدم نتیجه گیری برای انتخاب سرمربی در حالی صورت می گیرد که سبزپوشان تبریزی  بازی مهم و سرنوشت سازی در لیگ برتر  مقابل ذوب آهن آماده پیش رو دارد. طبق تصمیم اعضا هیات مدیره  با توجه به سفر رودلفئو مربی پرتغالی ماشین سازی، حسین خطیبی دیگر مربی این تیم، هدایت بازیکنان را در این بازی برعهده گرفته است.

این گزارش می افزاید ماشین‌سازی با ۷ شکست متوالی در انتهای جدول لیگ برتر  است البته امید است با انتخاب سرمربی جدید این تیم ریشه دار فوتبال کشور  به جایگاه اصلی خود بازگردد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.