در گفتگوی تبریزبیدار با خطیبی مطرح شد؛

تیم را هیچ کس به جز من نمی توانست نجات دهد/ از همه افرادی که حمایتم کردند سپاسگذارم

رسول خطیبی گفت: این تیم را کسی به جز من نمی توانست نجات دهد ولی عواملی باعث شد که استعفا بدهم. در ادامه مسابقات نیز برای تیم چه من باشم و نه باشم، آرزوی موفقیت دارم و هر کاری برای موفقیت ماشین سازی لازم باشد، انجام می دهم.

به گزارش تبریز بیدار ، رسول خطیبی سرمربی سابق باشگاه ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص استعفای خود از سرمربیگری این تیم، اظهار داشت:  من فرزند تبریز هستم و همه تلاشم را انجام داده بودم که ماشین سازی به موفقیت رسیده و در این راه ذره ای کم کاری نکردم.

وی افزود:  از همه کسانی که سنگ تمام گذاشته و در این راه کمک کردند تشکر می کنم ولی مصدومیت و بدشانسی های زیادی داشتیم  و  همه این موارد در حال حاضر رفع شده و در بازی پرسپولیس نیز کیفیت تیم مشخص بود که در حال بهبود است. امروز تیم کامل شده و قول می دهم که در ادامه مسابقات نتیجه می گیرد.

خطیبی ادامه داد: دسیسه و تلاش هایی از هفته ششم و هفتم وجود داشت که فلان مربی  به جای من بیاید که این موضوع باعث کاهش تمرکز بنده و باشگاه شده بود که همین اتفاق در حال حاضر در حال رخ دادن است. 

وی تصریح کرد: از اعضای هیات مدیره تشکر می کنم که واقعا حمایت کردند. از اهالی فوتبال و هواداران که از من حمایت کردند و از قطع همکاری من ناراحت بودند، تشکر می کنم و از هواداران می خواهم به حمایت های خود ادامه بدهند.

خطیبی در پایان تاکید کرد: این تیم را کسی به جز من نمی توانست نجات دهد ولی عواملی باعث شد که استعفا بدهم. در ادامه مسابقات نیز برای تیم چه من باشم و نه باشم، آرزوی موفقیت دارم و هر کاری برای موفقیت ماشین سازی لازم باشد، انجام می دهم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.