تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۱۶:۱۱ شناسه خبر : ۱۰۶۱۸۲۶

وجه گمشده نظارتی مجلس و اظهارات جناب نائب رئیس

پول مفت قانونی!

یک نکته مهم در این فقره وجود دارد و آنهم اینکه پزشکیان میگوید "حقوق های نجومی قانونی است" و سوال این است: چه کسی قرار است قانون ناعادلانه را اصلاح کند؟ اصلا چه کسی این قانون ظالمانه را وضع کرده؟!

یادداشت میهمان  تبریز بیدار؛ غلامرضا سیفی


مسعود پزشکیان امروز گفته:"کجای فلان رقم حقوق غیر قانونی است؟!" پیشتر نوشته بودم که او بر خلاف آنچه که میخواهد نشان دهد، منصف نیست. چرایش هزار و یک دلیل دارد که بیانش فرصت مطول میخواهد.اما گذشته از این حرفهایک نکته مهم در این فقره وجود دارد و آنهم اینکه پزشکیان میگوید "حقوق های نجومی قانونی است" و سوال این است: چه کسی قرار است قانون ناعادلانه را اصلاح کند؟ اصلا چه کسی این قانون ظالمانه را وضع کرده؟!خروجی این دو سوال چیزی جز این نیست که هم وجه قانونگذاری مجلس زیر سوال است و هم وجه نظارتی اش، مجلسی که پزشکیان دو دوره نماینده اش بوده و الان هم نایب رییسش هست.


یعنی اگر بخواهد میتواند اصلاحش کند اما فعلا موضوع مهمی بنام کنسرت و لغو سخنرانی و دستگیری  فلان شخصیت سیاسی مهم تر از هر موضوع دیگری است. شاید هم این پولها  با مذاق حضرات سازگارتر است. بدون عرق جبین و کد یمین این پول ها  به حسابشان واریز می شود. علی برکت الله!