تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۶۲۲۷۹

دعوای انتخاباتی یا تاراج دست رنج مردم؟

ایران هم سوریه می شد اگر .....؟!

گفته های جانشین سازمان اطلاعات سپاه در نشر حقایق حصرسران فتنه که روزگاری یار انقلاب بودند و امروز دشمن نانجیب، پاسخ به کسانی است که در طول سالهای اخیر بی توجه به حقایق و فجایع سال 88، فتنه را به دعوای انتخاباتی تنزل می دهند و برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود حتی حاضرند ایران را شبیه سوریه کنند.

سرویس سیاسی تبریزبیدار؛


امنیت یکی از شاخصه های اصلی توسعه پایدار معرفی می شود چرا که در سایه این شاخصه مهم است که برنامه ریزی اجتماعی، پیشرفت اقتصادی و سرمایه گذاری و رشد مولفه های فرهنگی امکان پذیر است. بر همین اساس است که هر کشوری که می خواهد در مسیر پیشرفت قرار گیرد در تقویت زیر ساخت های امنیتی چه در بعد داخلی و چه در برابر تهدیدات خارجی خود را ایمن می کند.

مردم ایران که پس از سالها تحمل رنج و تحقیر بیگانگان در اثر بی کفایتی شاهان و ملوکان، مسیر خود را انتخاب و نظامی جدید بر اساس اسلام ناب و به دور از وابستگی به قدرت های غربی و شرقی بنیان نهاده به خوبی اهمیت امنیت را درک کرده اند. مردمی که حوادث و ناامنی های تحمیلی سالهای اولیه انقلاب توسط گروهک های وابسته به دشمن و جنگ ناجوانمردانه رژیم بعث عراق را به چشم خود دیده اند و در این راه با بسیج نیروهای مردمی و رهبری بر این چالش ها یکی پس از دیگری فائق آمده اند ، امروز ایران به برکت همین مقاومت در جزیزه آشوب غرب آسیا ساحل آرامش دارد. 

علیرغم اینکه سالهای دفاع مقدس درس خودباوری به ما داد  ولی همه متفق القول اند که جنگ ره آوردی ناخوشایند است .هر چند این مردم ثابت کرده اند که ترسی از این آوردگاه ها ندارند و تنها چند سال پس از دفاع مقدس با ارسال نیروهای مستشاری خود به بوسنی، قره باغ، لبنان، افغانستان و امروز در عراق و سوریه درس مقاومت مردمی را آموزش  می دهند تا این کشورها هم که در سایه زیاده خواهی و دسیسه های دول غربی و عربی به بیماری نا امنی و جنگ داخلی مبتلا شده رهایی یابند.

از قضا چرخ روزگار گذشت و دسیسه های دشمن علیه مردم ایران بار دیگر خود را نشان داد ولی این بار در لباس یاران انقلاب. فتنه 88 که به گواه اسناد از سالها قبل طراحی شده بود به بهانه درگیری های سیاسی حول انتخابات، کشور را تا لبه پرتگاه برد و ایرانی که به امنیت پایدار خود می بالید به یکباره با حماقت ها و دسیسه ها خارجی عرصه ی جولان دشمنانی شد که در ظاهر باهم در تضاد بودند اما گویا همه با محوریت سرنگونی این نظام زیر پرچم لندن،واشنگتن و تل آویو خصومت های ظاهری را کنار گذاشته و به صحنه آمدند.

 با مدیریت مدبرانه و هدایت گونه  رهبر معظم انقلاب سعی شد که حساب سران این جریان شوم از دشمنان جدا شود، اما مرور حوادث 8 ماهه نشان داد که این یاران سابق  انقلاب مسیر بی بازگشت را انتخاب کرده اند و با حمایت های شرم آور از اقدامات شنیع در حوادث مختلف از روز قدس 88 تا عاشورای آن سال، عملا  حساب خود را از درگیری های سیاسی جدا کردند، در این شرایط این  مردم بوده که  به صحنه آمدند و نهم دی را خلق کردند و پاسخ محکم به فتنه گران دادند. اما بازهم نظام اسلامی با رافت و برخورد نکردن با این معارضان به ظاهر سیاسی راه بازگشت  عذرخواهی در برابر ملت را برای آنها باز می گذارد.

با وجود روشن شدن پشت پرده حوادث آن سال، سران فتنه  از آزادی های بی حد و حصر خود  بر علیه امنیت مردم سو استفاده می کردند، آتش فتنه ای که در ایران خاموش شده بود بر جان سوریه افتاد.جنگ های داخلی سوریه با بهانه های سیاسی آغاز شد و سران فتنه در 25 بهمن 89 از مردم می خواهند همنوا با معارضان سوری به خیابان ها بیایند و با این حرکت عملا چراغ سبز خود را به آمریکا، عربستان سعودی و اسرائیل ( صحنه گردانان بحران سوریه) نشان داده و اعلام می کنند که  برای کشاندن ایران در باتلاقی شبیه بحران سوریه آمادگی کامل دارند.بیراه نبود که  عبدالمالک ریگی و  فرقه تروریستی رجوی از فتنه به پا شده در سال 88 سراسر حمایت می کردند! و  در این شرایط است که شورای عالی امنیت ملی، برای حفظ امنیت انقلابی  که مردم سالها برای بدست آوردن خون دل ها خورده اند سران فتنه را به حصر خانگی با امکانات vip محکوم می کند تا شاید آنها که به هر  بهانه ای حاضرند امنیت  مردم را به قهقرا ببرند چند صباحی تا آخر عمرشان را در بزرخ زندگی کنند تا بفهمند که امنیت چیست!؟ 

گفته های جانشین سازمان اطلاعات سپاه در نشر حقایق حصرسران فتنه که روزگاری یار انقلاب بودند و امروز دشمن نانجیب، پاسخ به کسانی است که در طول سالهای اخیر بی توجه به حقایق و فجایع سال 88، فتنه را به دعوای انتخاباتی تنزل می دهند و برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود حتی حاضرند ایران را شبیه سوریه کنند.