تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۵۲:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۶۲۵۷۸

آخرین اخبار از رحلت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در تبریز/ بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت ارتحال«مجاهد سفرکرده»

سپاه عاشورا در پیامی، با تسلیت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نوشت: ایشان همواره از چهره‌های فعال در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس بوده‌اند.

به گزارش تبریز بیدار ، مراسم شام غریبان مرحوم آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی، شامگاه سه شنبه(۲۱دی) بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد طوبی تبریز برگزار می شود.


روز پنجشنبه نیز از ساعت۱۰ تا ۱۲ قبل از ظهر مجلس ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی در مسجد جامع تبریز برگزار خواهد شد.  این مراسم از طرف نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و استاندار آذربایجان شرقی و تمامی نهادها و ارگان ها برگزار می شود.


آیت‌الله هاشمی از چهره‌های فعال در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس بوده‌اند
روابط عمومی سپاه عاشورا در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را به رهبر فرزانه انقلاب و مردم ایران تسلیت گفت.


خبر ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری موجب تالم و تاثر شد.


آن مجاهد سفر کرده پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسؤولیت‌های خطیری از جمله ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس خبرگان رهبری، ریاست جمهوری اسلامی ایران، رئیس شورای عالی امنیت ملی، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و امام جمعه موقت تهران را بر عهده داشته‌اند و ایشان همواره از چهره‌های فعال در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس بوده‌اند.


سپاه عاشورای آذربایجان شرقی ارتحال ملکوتی ایشان را به فرماندهی معظم کل قوا و امت شهید‌پرور و انقلابی و ولایت‌مدار ایران اسلامی تسلیت و تعزیت گفته و برای ایشان رحمت و غفران واسعه الهی را مسئلت می‌دارد.‌