تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۶۲۶۴۸

از آل‌پاچینو و رابرت دنیرو تا رضا کیانیان و هومن سیدی در شبکه‌های سیما

خاطره‌بازی با فیلم‌های آخر هفته تلویزیون

چندین اثر سینمایی شناخته شده سینمای جهان و ایران در جدول پخش فیلم‌های این هفته تلویزیون قرار گرفتند.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از  خبرآنلاین، این هفته نیز تلویزیون برای آخر هفته‌اش پخش چندین فیلم سینمایی ایرانی و خارجی را در نظر گرفته است. از میان فیلم‌هایی که پنج شنبه و جمعه 23 و 24 دی ماه از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شوند، 13 فیلم خارجی، 8 فیلم ایرانی و 4 انیمیشن برای کودکان به روی آنتن خواهند رفت. همچنین علاوه بر فیلم‌هایی که در جدول فیلم‌های سینمایی این هفته آمده‌اند، «پاسخ ناعادلانه»، «رقص شیطان» و «تحول»، «من، تو و ما» و «اصلاح داستان زندگی» نیز از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

 این هفته «مخمصه» به کارگردانی مایکل مان یکی از فیلم‌هایی است که می‌تواند مورد توجه مخاطبان و سینما دوستان قرار بگیرد؛ به ویژه برای آنانی که حدود 20 سال پیش این فیلم اکشن را با دستگاه‌های ویدیویی VHS دیده‌اند. بازی جذاب آل پاچینو و رابرت دنیرو در این فیلم نیز یکی از نقاط قوت آن به حساب می‌آید که خاطره های فیلم بازهای دهه 70 خورشیدی را دوباره زنده می کند. رابرت دنیرو بازیگر صاحب نام سینمای هالیوود همچنین با فیلم «چراغ های قرمز» به شبکه چهار می آید.

رضا کیانیان و هومن سیدی نیز با فیلم «یک تکه نان» به کارگردانی کمال تبریزی مهمان آخر هفته مخاطبان تلویزیون می‌شوند. فلیم خاطره انگیز «گربه آوازه خوان» ساخته کامبوزیا پرتوی نیز از دیگر آثاری است که بی‌شک پخش‌اش به مذاق مخاطبانی که در کودکی این فیلم را دیده‌اند، خوش خواهد آمد.