تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۵۶:۳۵ شناسه خبر : ۱۰۶۲۶۶۰

سیدجلال الدین حسینی در مراسم ختم آیت الله هاشمی:

حفظ نظام و قد علم کردن در برابر آمریکا در گرو تبعیت از رهبری است

واعظ مشهور تبریزی گفت: اگر می‌خواهیم انقلاب و نظام را حفظ کنیم، راهش این است که به حرف‌های رهبر انقلاب گوش دهیم.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از فارس، حجت الاسلام حاج سیدجلال‌الدین حسینی از وعاظ نامی تبریز  ظهر امروز در مراسم گرمیداشت‌ آیت الله هاشمی در مسجد جامع تبریز با بیان اینکه دین اسلام برای علم و عالم ارزش بسیاری قائل است، اظهار داشت: مرگ علما مصیبتی جانکاه هست، همانگونه که رهبر عظیم‌الشان انقلاب بعد از ارتحال‌آیت الله هاشمی رفسنجانی فرمودند، فقدان این رفیق دیرین برای من مصیبتی جانکاه است.

وی ادامه داد: آیت الله هاشمی قبل از آن که سیاسی باشد فردی مذهبی، دینی و علمی  بود و بعد از آن که امام نهضت را آغاز کرد ایشان نیز حضور داشتند و در این راه زندان‌های طولانی و شکنجه‌های سختی را تحمل کردند اما در این مسیر ساکت ننشست و در همان زندان کتاب‌هایی برای اسلام نوشتند.

حسینی خاطرنشان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی، از زمانی که انقلاب آغاز شد همراه با انقلاب بود و سختی‌های بسیاری را تحمل کرد، از اموال خود در راه انقلاب گذشت و تا زمان ارتحال نیز در خدمت انقلاب بود.

وی بیان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی مرید امام و رفیق مقام معظم رهبری بود، ایشان عاشق مقام معظم رهبری بودند همچنان که بارها نیز این مطلب را بیان فرمودند و همچنین یک سرباز برای انقلاب بودند.

حسینی افزود: هر کسی از هر حزب و جناحی است اگر می‌خواهیم انقلاب و نظام و کشور را حفظ کنیم در مقابل آمریکا قد علم کنیم، راهش این است که به حرف‌های رهبر انقلاب گوش دهیم.