تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۰:۱۴:۵۸ شناسه خبر : ۱۰۶۵۰۵۴

اقتراح به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان؛

واگویه های خود درباره سربازان گمنام امام زمان(عج) را برایمان بنویسید

با توجه به مصادف بودن میلاد حضرت ولی‌عصر(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (ع)، شما خوانندگان تبریزبیدار نظرتان را پیرامون رشادت‌های این سرباران در وزارت اطلاعات برایمان بنویسید.

به گزارش تبریز بیدار ، با پیروزی انقلاب اسلامی به‌عنوان تنها حکومت دینی و اسلامی در جهان دو قطبی کفر شرق و غرب، هجمه‌های و  دسیسه‌های بی‌پایانی از سوی استکبار جهانی برای زمین زدن این حکومت اسلامی آغاز گردید.


مزدوران داخلی و خارجی استکبار با توطئه‌های گوناگون، سعی در تضعیف و حذف یاران امام و انقلاب را داشتند که با شهادت جمعی از نیروهای انقلابی، نهادهای نظام اسلامی به‌ فرمان امام راحل (ره) دستور تشکیل سازمان و نهاد مستقل امنیتی به‌منظور "کسب و پرورش اطلاعات امنیتی و اطلاعات خارجی و حفاظت اطلاعات و ضد جاسوسی و به‌دست آوردن آگاهی‌های لازم از وضعیت دشمنان داخلی و خارجی جهت پیشگیری و مقابله با توطئه‌های آنان علیه انقلاب اسلامی  کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران" را تصویب کردند.


نشان پرافتخار سرباز گمنام امام زمان را نخستین بار حضرت امام خمینی (ره) بر سینه نیروها و پرسنل وزارت اطلاعات نشاندند و مقام معظم رهبری نیز بارها پیرامون جایگاه والای این مولود انقلاب و مردمی بودن وزارت اطلاعات تأکید و خدمات برجسته سربازان گمنام را خدمتی گران‌بها در فعالیت‌های کشور دانستند. مجموعه این عوامل سبب شد تا شورای فرهنگ عمومی کشور نیز در تقویم رسمی کشور نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) را روز سرباز گمنام امام زمان نام‌گذاری کند تا از نیروهای خ۲دوم وزارت اطلاعات قدردانی شود. 


گمنامی سربازان امام زمان(عج) و یاوران رهبر معظم انقلاب، در شرایطی که در آستانه انتخابات اقتدار و امنیت فعلی کشور معلول فداکاری های این عزیزان است که باعث گردیده  این وزارتخانه، با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و تلاش سایر نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، ایران به جزیره آرامش در طوفان‌های تروریسم برساخته استکبار تبدیل گردد.


حال با توجه به مصادف بودن میلاد حضرت ولی‌عصر(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (ع)، شما خوانندگان تبریزبیدار نظرتان را پیرامون رشادت‌ها و اقدامات این سربازان گمنام برایمان بنویسید.

نظرات

علیرضا
IR

الله بولاری بو مملکتده چوخ گورمسین

IR

امنیتمون رو مدیون این ها هستیم

IR

خدا حفظشون کنه. عروه الوثقی نظامند و همیشه استوار و پایدار باشند.

محمد
IR

سلام بر گمنامان عاشق

محمدرضا احمدی
IR

اللهم عجل لولیک الفرج

IR

اگه اینها و سپاه و ارتش نبود واقعا معلوم نبود دشمنان چه بلایی سر مملکت و مردم می اوردن.

لعیا
IR

یاشاسین

IR

یاشاسین امام زمانن واقعی سربازلاری.همه ما مدیونتیم.

باوفا
IR

بنا به فرمایش مقام عظمای ولایت : این وزارتخانه «سنگری بسیار مهم و حساس» ، «چشم بینا و بیدار نظام اسلامی» و پوسته‌ی سخت نظام است.