اختصاصی تبریزبیدار؛

استعفای دسته جمعی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در آذربایجان شرقی / لابی های گسترده نماینده معروف اصلاح طلب ساختارهای قانونی را دور زد

،پس از اتفاقات اخیر در جریان تائید صلاحیت دقیقه ۹۰ برخی رد صلاحیت شدگان انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز در هیأت مرکزی انتخابات شوراها اخبار موثق به تبریزبیدار حاکی از آن است که سلمان خدادادی، رضا علیزاده و قلی الله قلیزاده از سمت خود استعفا دادند.

به گزارش تبریز بیدار ،پس از اتفاقات اخیر در جریان تائید صلاحیت  دقیقه ۹۰ برخی ردصلاحیت شدگان انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز  در هئیت مرکزی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها؛ اخبار موثق و اختصاصی به تبریزبیدار حاکی از آن است که سلمان خدادادی، #رضا علیزاده و قلی الله قلیزاده از سمت خود استعفا دادند.

حال باید منتظر ماند و دید که ادامه حضور افراد مسئله دار در انتخابات به کجا خواهد انجامید.

این گزارش می افزاید تایید صلاحیت برخی افراد مسئله دار که پیش از این از  سوی هیأت اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراها در آذربایجان شرقی رد شده بودند و  با تلاش و لابی گسترده نمایندگان اصلاح طلب با اعضای هیأت مرکزی بر انتخابات شوراها حاصل شده ، مورد انتقاد بسیاری از چهره های سیاسی و اجتماعی شهر تبریز شده است و پیش از این اعضای هیأت نظارت بر انتخابات در شهرستان تبریز تهدید به استعفا کرده بودند.  گویا  شعار قانون گرایی اصلاح طلبان در مقابل سهم خواهی رنگ باخته است. 

 استعفای دسته جمعی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در  آذربایجان شرقی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.