درپی ادعای حمایت خانواده‌های سرداران شهید از حسن روحانی؛

همسر شهید مهدی باکری بیانیه داد/ از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنم

درحالی که ستادهای روحانی مدعی شده بودند همسر شهید مهدی باکری از رئیس دولت یازدهم حمایت می‌کند، صفیه مدرس این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، درپی انتشار شایعاتی در فضای مجازی و تعدادی از رسانه‌ها مبنی بر حمایت همسر شهید مهدی باکری از حسن روحانی، صفیه مدرس با انتشار بیانیه‌ای ضمن رد این ادعا، ضمن انتقاد از سوءاستفاده برخی کاندیداها، عنوان کرد در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها از شخصی حمایت نمی‌کند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بنام خدا 

رَبنا لاتزغ قلوبنا بعد اِذ هَدیتنا 

مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی در آستانه حماسه دیگر ان شاالله با انتخاب کاندیدای اصلح مرحله جدیدی را در راه رسیدن به قله‌های پیشرفت و ارتقاء عزت و سرافرازی ایران عزیزمان رقم خواهند زد.

در این راستا تعدادی از دوستان و خانواده‌ی ایثارگر درخواست داشته‌اند که از نام شهید مهدی باکری و یا عنوان همسر شهید یا خانواده‌ی سرداران شهید باکری در انتخابات استفاده نمایند که با مخالفت بنده مواجهه شده‌اند، اما این روزها گاها مشاهده می‌شود عکس شهید مهدی باکری در بیانیه‌ها و روزنامه‌ها و یا فضاهای مجازی یا ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداها در این خصوص منتشر می‌گردد، لذا بدینوسیله اینجانب صفیه مدرس همسر شهید آقا مهدی باکری اعلام می‌دارم: بنده هیچگونه حمایت و یا جانبداری از احزاب، گروه‌ها و تشکل‌ها و کاندیداهای ریاست جمهوری و یا شوراهای اسلامی شهر و روستا نداشته و نخواهم داشت.

لازم به ذکر است همچون شهدای عزیزمان درخط امام گام برمی‌داریم و گوش به فرمان رهنمودهای مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)خواهیم بود.

خدایا چنان کن سرانجام کار 
که تو خشنود باشی و ما رستگار 

صفیه مدرس همسر شهید مهدی باکری

گفتنی است؛ در روزهای اخیر ستادهای روحانی به شدت روی حمایت خانواده فرماندهان شهید از جمله شهیدباکری از وی مانور می‌دادند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.