روزی که قلب آذربایجان در قطار شرمساری دولت ریش ریش شد

جناب آقای روحانی مردم آذربایجان هنوز لباس‌های مشکی‌شان را از تن در نیاورده‌اند/هنوز مسببان فاجعه قطار تبریز- مشهد را نمی‌شناسیم

جناب آقای روحانی به بهانه تبلیغات ریاست جمهوری میهمان شهر ما هستید دستی نیز به شانه‌های لرزان داغدیدگان آن حادثه بگذارید و حال آنها را نیز جویا شوید ما هنوز مسببین این حادثه را نیز نمی‌شناسیم اما شما را که به عنوان رئیس جمهور وقت شاهد آن روزهای تلخ بودید در آخرین روزهای دولت به رسیدگی به مطالبات آن داغدیدگان فرا می‌خوانیم.

به گزارش تبریز بیدار ،  به نقل از فارس، جناب آقای رئیس جمهور، در ادامه سفرهای استانی برای تبلیغات انتخاباتی تان میهمان شهر تبریز هستید،  اما جناب آقای رئیس جمهور هنوز داغ دل آذربایجان التیام نیافته است.

برادران خواهران و پدر و مادرمان داغدار هم استانیم هنوز لباس‌های مشکی‌شان را از تن در نیاورده‌اند آنها هنوز داغدار کسانی هستند که مظلومانه در آدینه آن روز در مسیر تبریز مشهد مظلومانه در قطار سوختند.

از یادآوری خاطرات آن روزهای ماتم و عزا جز درد و ناراحتی چیزی نصیبمان نمی‌شود اما مجبوریم برای یادآوری برخی مسئله‌ها آنها را مرور کنیم.

 آن کسی که پاره تنه خویش را در حادثه‌ای از دست داده است شاید سالیان سال نیز دردش التیام نیابد. پنجم آذر ماه سال گذشته بود که در پی برخورد قطار مسافربری تبریز_مشهد در ایستگاه هفت خوان دامغان _سمنان حدود ۴۸نفر از مسافران که از هم استانی‌هایمان بودند کشته  شدند و بیش از ۱۰۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

در هنگامه تلخ آن روزها در حالی که جمعی از مردم آذربایجان در شبکه‌های اجتماعی خواستار استعفای وزیر به خاطر حادثه دلخراش قطار تبریز_مشهد بودند در چنین وضعیتی واکنش وزیر راه دولت شما بسیار دور از انتظار بود او گفت: همه مسافران تحت پوشش بیمه‌اند و از این نظر جای هیچ نگرانی نیست.

جناب رئیس جمهور نمی‌توانیم ناراحتیمان  را کتمان کنیم ما هنوز که هنوز است جمله وزیرتان چون زخمی بر دل داغدارمان است. چرا که هنوز آقای وزیر حتی به گفته خویش نیز عمل نکرده است هنوز که هنوز است داغ دیدگان مطالباتشان را از بیمه نگرفته‌اند.

جناب رئیس جمهور امروز میهمان تبریز هستید و مطمئنا با چهره‌ای گشاده با همشهریان ما دیدار خواهید کرد اما در همین حین چهره کسانی را به یاد بیاورید که از آذر ماه سال گذشته خواب خوش به چشم نداشته‌اند آنها داغ دیده‌اند و تنها داغ دیده می‌تواند درد آنها را درک کند.

حال که به بهانه تبلیغات ریاست جمهوری میهمان شهر ما هستید دستی نیز به شانه‌های لرزان داغدیدگان آن حادثه بگذارید و حال آنها را نیز جویا شوید ما هنوز مسببین این حادثه را نیز نمی‌شناسیم اما شما را که به عنوان رئیس جمهور وقت شاهد آن روزهای تلخ بودید در آخرین روزهای دولت به رسیدگی به مطالبات آن داغدیدگان فرا می‌خوانیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.