دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها آذربایجان شرقی:

اعلام نتیجه نهایی انتخابات شوراهای تبریز پس از تطبیق صورت جلسات

آقایی اظهار داشت: پس از اتمام شمارش و تجمیع آرای انتخابات شوراهای شهر تبریز توسط فرمانداری تطبیق صورتجلسات با نتایج اعلام شده توسط هیات نظارت شهرستان تبریز آغاز و نتیجه نهایی به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار ، عزیز آقایی دبیر اجرایی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این مطلب گفت: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در آذربایجان شرقی با هماهنگی و همکاری هیات های نظارت و اجرایی در استان با امنیت کامل برگزار شد و نتایج حاصله تاکنون به غیر از شهرستان تبریز به تایید هیات های اجرایی و نظارت رسیده است.

وی ادامه داد:تنها در شهرستان تبریز تا این لحظه هیات نظارت شهرستان در حال تطبیق صورتجلسات با نتایج تجمیعی اعلام شده از سوی هیات اجرایی می باشد که در صورت مطابقت داشتن نتایج با صورتجلسات هیات نظارت منجر به اعلام نتیجه نهایی و اعلان آگهی عمومی خواهد شد.

عزیز آقایی با اشاره به مشارکت ۷۰ درصدی مردم استان در این انتخابات تصریح کرد: انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان جمهوری اسلامی گشود و مردم آگاه و با بصیرت آذربایجان شرقی باز هم با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای حماسه دیگری آفریدند .وی افزود:در این راه، نقش بی بدیل عوامل دست اندرکار برگزاری این حماسه جاوید، ستودنی و قابل تقدیر است و از زحمات ارزشمند و بی دریغ همه مردم شریف استان ، در طی دوران برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی، تقدیر و تشکر می نمایم.

دبیر اجرایی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی گفت:در شهر ها و روستاهایی که نتایج انتخابات به تایید هیات نظارت رسیده و اعلام آگهی شده است کاندیداهای معترض به نتایج انتخابات می توانند با در دست داشتن مستندات در خصوص تخلف در آن حوزه انتخابی شکایات خود را به هیات های نظارت بخش و شهرستان مربوطه تحویل دهند.

وی تاکید کرد:رای مردم حق الناس است و داوطلبین معترض مطمئن باشند که شکایات آنها با حضور هیات های اجرایی و نظارت به طور دقیق بررسی خواهد شد تا کوچکترین حقی از کسی ضایع نشود.

آقایی با بیان اینکه هیات های نظارت بخش و شهرستان ها با تمام قوت به وظایف قانونی خود می پردازند گفت:دبیر خانه هیات عالی نظارت استان نیز در کنار این عوامل در جهت استیفا حق تمام کاندیداها و صیانت از آرای مردم حرکت می کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.