تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹:۰۵ شناسه خبر : ۱۰۶۵۳۲۳

منتخب مردم تبریز در شورای پنجم در گفتگو با تبریزبیدار؛

امیدوارم شورای سیاسی را شاهد نباشیم/بایستی محور اصلی فعالیت ها، دغدغه های شهروندان باشد

فریدون بابایی اقدم اظهار داشت: برای شورای پنجم افراد سیاسی هم راه یافته اند و انتظار دارم محور اصلی فعالیت ها صرفا دغدغه های شهروندان باشد و شورای سیاسی را شاهد نباشیم.

به گزارش تبریز بیدار ،فریدون بابایی اقدم در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص انتخابش به عنوان منتخب مردم تبریز در شورای پنجم اظهار داشت:  طی 4 سال گذشته مردمداری در اولویت کارهای ما بود و با احترام به مردم پیگیر حل مشکلات آنان بودیم و توانستیم در کنار آقای دبیری اعتماد مردم را برای حضور در شورای پنجم کسب نماییم.

بابایی اقدم ادامه داد: از امروز بایستی به این فکر کنیم که چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم و به سمت آن ها پیش برویم چراکه احساس می کنم شورای پنجم به دور از تنش زایی بوده و می شود امیدوار بود که  تعهداتمان را عملیاتی کنیم.

این عضو شورای پنجم اظهار داشت: متاسفانه برخی ها مردم را به عنوان نردبان می پنداشتند و از آنان استفاده های ابزاری می کردند که نحوه چینش نفرات پروز نشان داد که شهروندان به دنبال افرادی هستند که ارتباط مستمر خودشان با مردم را طی دوره های مختلف حفظ کنند.

بابایی اقدم بیان کرد: برای شورای پنجم افراد سیاسی هم راه یافته اند و انتظار دارم محور اصلی فعالیت ها صرفا دغدغه های شهروندان باشد و شورای سیاسی را شاهد نباشیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از پایگاه خبری تبریزبیدار تشکر ویژه ای را انجام دهم که در 4 سال گذشته بیشتری میزان انعکاس خبری شورای شهر تبریز را بر عهده داشت و بنده نیز از این قاعده مستثنی نبوده و توانستم بسیاری از ایده ها و سخنانم را از طریق این پایگاه خبری به گوش مردم رسانده و در آخر اعتماد آنان را برای شورای پنجم کسب نمایم.

نظرات

یاحسین
IR

ما به اشخاصی مثل دکتر بابایی در سهر تبریر نیاز داریم