استاندار آذربایجان شرقی:

رقابت‌های انتخاباتی تمام شد/ اکنون وقت کار و تلاش برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشارکت بیش از ۷۰ درصد مردم استان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، این حماسه ملی را مایه تحکیم عزت و سربلندی ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: اکنون دوره رقابت به پایان رسیده و همه گروه‌ها و جناح‌ها باید برای پیشرفت و سربلندی کشور پای کار بیایند.

به گزارش تبریز بیدار ، اسماعیل جبارزاده در نشست شورای معاونان استانداری، اظهار کرد: مشارکت ۷۰ درصد از مردم استان در انتخابات، فوق‌العاده ارزشمند و چشمگیر و نمایشی از وحدت و یکپارچگی آنها برای تحکیم عزت و اقتدار ایران اسلامی بود.

وی باقدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در استان که با تمام توان پای کار بودند، افزود: حضور هوشمندانه و آگاهانه مردم در حماسه ۲۹ اردیبهشت زمینه‌ساز حرکت سریع‌تر به سمت توسعه و پیشرفت کشور است.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروز دوره رقابت‌های انتخاباتی تمام شده است، گفت: لازم است همه مدیران و مجموعه‌های کاری با تمام توان و روحیه وحدت و همدلی، وارد عرصه کار و تلاش برای تحقق اهداف توسعه کشور شوند و دست‌یابی به اهداف شعار سال را ماموریت اصلی خود بدانند.

وی با تأکید بر فعال‌سازی ستاد اقتصاد مقاومتی و تشکیل کارگروه‌های تخصصی آن متناسب با شعار سال، گفت: کارگروه ویژه اشتغال نیز باید ضمن بازتعریف مأموریت‌ها و وظایف بخش‌های مختلف، حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های اشتغال‌زا را در اولویت قرار دهد.

جبارزاده تأکید کرد: از امروز دغدغه معاونان استانداری و مسئولان استان باید تلاش برای تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی باشد و فرمانداران نیز با هماهنگی، همدلی و سخت‌کوشی بیشتر و با برنامه‌ها و روش‌های کارآمد علمی، وارد فاز عملیاتی شعار سال شوند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی و تدوین شیوه‌های علمی و عملی در جهت رفع موانع و رونق تولید و اشتغال و فضای کسب و کار در استان تأکید کرد.

وی گفت: باید تمهیدات لازم برای سرعت بخشیدن به توسعه اقتصادی کشور و تسهیل در فضای کسب و کار فراهم شود که این امر در حوزه مسائل اجتماعی نیز تأثیرات مثبتی خواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.