منتخب مردم تبریز در شورای پنجم در گفتگو با تبریزبیدار؛

شورایی یکدست و منسجم را شاهد خواهیم بود/برای همیشه باید مشکلات حاشیه نشینان را حل کرد

آجودان زاده گفت: به نظرم شورایی یکدست را شاهد خواهیم بود و با وحدت رویه و هدف مشترک مبنی بر خدمت رسانی به مردم می توانیم گام هایی بزرگ را در حوزه های مختلف از جمله حاشیه نشینان برداشته و برای همیشه مشکل این بخش از جامعه را مرتفع نماییم.

به گزارش تبریز بیدار ، علی آجودان زاده منتخب مردم تبریز در شورای پنجم در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری ضمن تقدیر و تشکر از مردم بابت اعتماد به ۱۳ عضو منتخب اظهار داشت: مردم با حضور خودشان در انتخابات۲۹ اردیبهشت بار دیگر نشان دادند که در راه توسعه و پیشرفت در کنار مسئولین خواهند بود و با اعتمادشان به ۱۳ عضو منتخب شورای شهر نیز گام بزرگی در راه توسعه تبریز برداشتند.

وی افزود: بنده و سایر اعضای منتخب خادم کل شهروندان هستیم و بایستی در این زمینه به دور از سیاسی کاری های رایج به فکر خدمت رسانی مستمر برای شهروندان باشیم.

آجودان زاده ادامه داد: بنده برنامه هایی در حوزه سلامت مدنظر دارم که انشاالله در وقت مقرر در اختیار اهالی رسانه و همچنین شهروندان قرار خواهم داد و بنا دارم تا در ۴ سال آینده به طور مستمر از ظرفیت های عظیم جوانان و نخبگان شهر نهایت استفاده را برده و در کنار آنان بتوانیم بر بسیاری از مشکلات غلبه کرده و راه های پیش رویمان را باز کنیم.

منتخب مردم تبریز در شورای شهر بیان کرد: طی ماههای آتی تبریز۲۰۱۸ را پیش روی داریم که بایستی با برنامه ریزی منسجم بتوانیم خاطراتی ماندگار برای گردشگران سراسرجهان ثبت نماییم.

آجودان زاده در پایان گفت: به نظرم شورایی یکدست را شاهد خواهیم بود و با وحدت رویه و هدف مشترک مبنی بر خدمت رسانی به مردم می توانیم گام هایی بزرگ را در حوزه های مختلف از جمله حاشیه نشینان و مناطق محروم شهر که طی زمان های متمادی نتوانستند به حق شهروندی خودشان برسند برداشته و برای همیشه مشکل این بخش از جامعه را مرتفع نماییم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.