استاندار آذربایجان‌شرقی:

جبهه‌های سوریه و عراق امروز همان خرمشهر است

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: لباس اصلی ما لباس رزم ماست و بنده هنوز پوتین‌های نظامی خودم را حفظ کرده‌ام و آماده‌ایم وارد میادین جنگی شویم تا هیچ گونه آسیبی متوجه نظام مقدس ما و مردم مسلمان ما نشود.

به گزارش تبریز بیدار ،  اسماعیل جبارزاده امشب در همایش فاتحان خرمشهر در تبریز اظهار کرد: فتح خرمشهر در سوم خرداد مناسبتی است تا هرسال به تعبیر امام نقش و حضور پروردگار را در حمایت از مردم ایران یادآور شویم و بگوییم این عنایت خداوند بود که در آن مقطع در اشکال مختلف شامل حال این ملت شد.

وی افزود: در عملیات بیت المقدس دژ مستحکم دشمن که به هیچ وجه قابل نفوذ نبود توسط رزمندگان اسلام فتح شد که به جز عنایت حق معادله و معامله دیگری برای این اتفاق متصور نیستیم.

جبارازده اذعان داشت: امروز قدردان خانواده‌های معظم شهدا هستیم که جگر گوشه‌های خود را فدای آرمان‌های نظام کردند همچنین قدردان کسانی هستیم که امروز بعد از سال‌ها در لباس مدافعان حرم و شهدای حرم برای دفاع از آرمان‌های اسلام ایفای نقش می‌کنند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نباید تصور شود ماموریت رزمندگان اسلام تمام شده؛ تا زمانی که ندای رهبری مبنی بر حاکمیت احکام الهی در اداره امور مردم شعار ماست، مبارزات ما ادامه دارد، افزود: امروز اگر در مرزهای جمهوری اسلامی درگیر با استکبار نیستیم در خطوط تماس دیگر مثل سوریه، حلب و عراق مبارزان مسلمان ما پشت خاکریزهایی هستند که همان خرمشهر است.

وی ادامه داد: امروز در بخش‌های مختلف کشور عراق راه شهدای دفاع مقدس ادامه دارد و خوشحالیم که همان نیروی‌های بسیجی، سپاهی و ارتشی از آرمان‌های اسلام در قالب مشاوران، مستشاران و مدافعان حرم از همان حریم و آرمان‌ها دفاع می‌کنند.

جبارزاده با بیان اینکه روحیه ۲۵ سالگی فرماندهان نظام کشور امروز به قوت خود باقی است، افزود: اگر روزی احساس نیاز شود در دفاع از آرمان‌ مقدس خود حاضر شویم هر کدام از ما فرزندانی داریم که اجازه نمی‌دهند بالا رفتن سن و ضعف جسمانی ما برای دشمن ملموس شود و این خانواده‌ها در حال تربیت فرزندانی دلیر برای حضور در عرصه‌های مورد نیاز هستند.

وی اذعان داشت: ما بر سر پیمانی که با شهدای بزرگوار، امام راحل و رهبر بسته‌ایم هستیم و معتقدم قدرت بازدارندگی  این حضور کمتر از تجهیزات و سلاح‌های نظامی نیست.

جبارزاده با بیان اینکه اگر رئیس جمهور آمریکا به عربستان سفر می‌کند، هدفش این است که ایران را به عنوان تهدید و خطری به منطقه معرفی کند، افزود: اگر آمریکا به عربستان ۱۱۰ میلیارد سلاح می‌فروشند نوک تیز این سلاح‌ها به سمت جمهوری اسلامی است.

استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد: امروز مردم عزیز کشور همان روحیه سال ۵۷ را به صورت مضاعف حفظ کرده‌اند و اگر دیروز اصول جنگی را به طور کامل نمی‌دانستیم، امروز سپاه قهرمان به روزترین اصول جنگی را می‌داند و رزمندگان ما مسلح به مدرن‌ترین سلاح‌های دنیا هستند.

وی خاطرنشان کرد: لباس اصلی ما لباس رزم ماست و بنده هنوز پوتین‌های نظامی خودم را حفظ کرده‌ام و آماده‌ایم وارد میادین جنگی شویم تا هیچ‌گونه آسیبی متوجه نظام مقدس ما و مردم مسلمان ما نشود.

جبارزاده با اشاره به شرکت ۴۰ میلیون نفری مردم در انتخابات که به ندای رهبری لبیک گفتند، افزود: امروز صندوق رای خاکریز مبارزه با دشمن و اعلام حضور در دفاع از ارزش‌های اسلامی است؛ با این اوصاف دشمنان فهمیدند این نظام و انقلاب مورد حمایت آحاد مردم است هرچند مشکلاتی هم وجود دارد که البته باید رفع شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.