صبح فردا؛

مراسم بدرقه آیت الله مجتهدشبستری برگزار می شود

مراسم بدرقه آیت الله مجتهدشبستری رأس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح فردا در محل سالن حجاج فرودگاه تبریز با حضور اقشار مختلف مردم ولایت مدار و متدین استان و تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام حسین تقی‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به علت درخواست استراحت از سوی آیت الله شبستری، اظهار کرد: درد شدید کمر و ناراحتی دستگاه گوارش از جمله دلایل درخواست استراحت از سوی آیت الله مجتهدشبستری می‌باشد.

وی در خصوص مراسم بدرقه آیت الله شبستری، خاطرنشان کرد: این مراسم رأس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح فردا در محل سالن حجاج فرودگاه تبریز با حضور اقشار مختلف مردم ولایت مدار و متدین استان و تبریز برگزار می‌شود.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در این مراسم علاوه بر مدیران و مسئولان استانی، جبارزاده استاندار اذربایجان شرقی و آیت الله محمد تقی آل هاشم امام جمعه موقت تبریز نیز حضور خواهند داشت، افزود: حضور گسترده و پرشور مردم ولائی تبریز در مراسم بدرقه می‌تواند به نوعی سپاسگزاری از این شخصیت والامقام باشد.

وی با اشاره به وضعیت جسمانی امام جمعه سابق تبریز و درخواست چندین باره ایشان از ولی امر مسلمین جهت استراحت، گفت: آیت الله مجتهدشبستری ۲۲ سال قبل به صورت مشروط برای شش ماه به عنوان امام جمعه تبریز از سوی مقام عظمای ولایت منصوب شدند، اما هر سال این دستور تمدید می‌شد تا اینکه در طی ماه‌های اخیر به دلیل بیماری درخواست مزبور مورد موافقت قرار گرفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.