اختصاصی تبریزبیدار؛

آغاز بازشماری ۱۲ صندوق انتخابات شورای شهر تبریز به صورت تصادفی/ بازشماری بدون حضور نمایندگان کاندیداهای معترض

طبق اخبار واصله به تحریریه تبریزبیدار از بازشماری ۱۲ صندوق از صندوقهای اخذ رای به صورت تصادفی خبر می دهد. بنابه درخواست رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراها شهرستان تبریز بازشماری این صندوقها توسط افراد دفتر نمایندگی شورای نگهبان استان در حال شمارش است.

به گزارش تبریز بیدار ، طی روزهای گذشته تایید و تکذیب خبر بازشماری آرای انتخابات شورای شهر یکی از چالش های  مهم خبری تبریز بوده است.

در این میان اعضای هیأت نظارت بر بازشماری برخی صندوق ها اصرار می ورزیدند و اعضای هیأت اجرایی انتخابات و فرماندار بنا به دلایلی ضرورت انجام این اقدام را احساس نمی کردند  اما پس از کش و قوس های فراوان روز گذشته رئیس هیأت نظارت شهرستان تبریز در گفتگو با تبریزبیدار  از توافق هیأت نظارت و اجرایی بر بازشماری برخی صندوقهای انتخابات شورای شهر تبریز خبر داد.

در همین حال، اخبار واصله به تحریریه تبریزبیدار از بازشماری ۱۲ صندوق از صندوقهای اخذ رای  به صورت تصادفی خبر می دهد. همچنین ظاهرا بنابه درخواست رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان تبریز  بازشماری این صندو قها  توسط افراد دفتر نمایندگی شورای نگهبان استان در حال شمارش است.

همچنین برخی کاندیداها در تماس با تبریزبیدار اعلام کردند که هیچ کدام از کاندیداهای معترض نماینده ای در لحظه بازشماری ندارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.