مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی خبر داد:

۹۱ کیلومتر لوله گذاری فاضلاب در تبریز در سال ۹۵

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی گفت: این شرکتدر طول سال گذشته نیز بیش از ۱۷۰ کیلومتر لوله‌گذاری فاضلاب از جنس پلی‌ایتلن دوجداره اجرا کرده که بیش از ۹۱ کیلومتر این لوله‌گذاری در کلان‌شهر تبریز بوده است .

به گزارش تبریز بیدار ، علیرضا ایمانلو با اعلام این خبر  اظهار داشت: در سال گذشته و با کوشش شبانه‌روزی پرسنل خدوم کارهای ارزنده‌ای در بخش فاضلاب در شهرهای استان به انجام رسیده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی افزود: این شرکت در پایان سال ۹۵ حدود ۶۰ درصد جمعیت شهری در سطح استان با جمعیتی بالغ بر یک‌هزار و ۶۸۰ هزار نفر را تحت پوشش شبکه جمع‌آوری فاضلاب قرار داده و با واگذاری  بالغ بر ۶۵ هزار و ۵۴۰ فقره انشعاب جدید فاضلاب  در سال ۹۵ به متقاضیان در سطح استان کل انشعابات فاضلاب با آحاد به ۶۹۱ هزار و ۶۹۵ فقره می‌رسد که این رقم نسبت به متوسط کشوری رشد قابل توجهی را در استان نشان می‌دهد.
 

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به لوله‌گذاری شبکه فاضلاب در شهرهایی که شبکه فاضلاب در آنها اجرا می‌شود، گفت: این شرکت تاکنون بیش از ۳ هزار و ۲۶۰ کیلومتر لوله‌‌گذاری فاضلاب در سطح استان انجام داده و در طول سال گذشته نیز بیش از ۱۷۰کیلومتر لوله‌گذاری فاضلاب از جنس پلی‌اتیلن دوجداره اجرا کرده است.

وی افزود: بیش از ۹۱ کیلومتر این لوله‌گذاری در کلان‌شهر تبریز بوده و بقیه در سایر شهرهای استان اجرا شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.