نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی:

اجازه نخواهیم داد گزندی به آرمان‌های انقلاب وارد شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: مسؤولیت نماینده ولی فقیه در استان وظیفه سنگینی است ولی با همراهی مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور تبریز هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد گزندی به آرمان‌های انقلاب وارد شود.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت‌الاسلام محمدعلی آل‌هاشم عصر امروز با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز اظهار کرد: قدردان همه افرادی هستم که با زبان روزه و چندین ساعت منتظر استقبال بوده‌اند.

وی با بیان اینکه بعد از سال‌ها اولین حضور من در تبریز و در گلزار شهدا افتخار بزرگی است، افزود: در اولین روز  با حضور در گلزار شهدا، با خانواده شهدا و اقشار مختلف مردمی حاضر در این مکان تجدید پیمان کرده و با خون شهدا پیمان می‌بندیم.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: شاکر خدای متعال هستم که شروع کار در خطه ولایت‌مدار آذربایجان در ماه مبارک رمضان بوده است.

وی افزود: از خدای متعال آرزوی رمضانی پربرکت را دارم.

آل‌هاشم تأکید کرد: مسؤولیت نماینده ولی‌فقیه در استان وظیفه سنگینی است ولی با همراهی مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور تبریز هیچ‌گاه پرچم انقلاب فرو نخواهد نشست.

وی با یادآوری اینکه یاد شهدا  نباید فراموش شود، افزود: هیچ‌گاه اجازه پایمالی خون شهدا را نخواهیم داد و امروز در بین شهدا و مردم تجدید پیمانی دوباره خواهیم بست و آغازی مبارک خواهد بود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.