حجت الاسلام آل هاشم در نخستین خطبه نمازجمعه خود مطرح کرد:

از حسن اعتماد رهبرانقلاب به این طلبه ناچیز قدردانم/مردم تبریز خدمات آیت الله مجتهدشبستری را فراموش نمی کنند

حجت الاسلام آل هاشم نماینده جدید ولی فقیه در استان در خطبه های این هفته نمازجمعه تبریز اظهار داشت: از ارواح مطهر شهدای محراب و همچنین ارواح آیت الله مشکینی و ملکوتی و محضر آیت الله مجتهدشبستری اجازه می خواهم تا در این جایگاه قرار بگیرم.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام آل هاشم نماینده جدید ولی فقیه در استان  در خطبه های این هفته نمازجمعه تبریز اظهار داشت: از ارواح مطهر شهدای محراب و همچنین ارواح آیت الله مشکینی و ملکوتی و محضر آیت الله مجتهدشبستری اجازه می خواهم تا در این جایگاه قرار بگیرم.

وی افزود: تقوا و خداترسی در ظاهر و باطن مهمترین اثر روزه داری است و اولین مرحله کنترل نفس عبارت از مشارطه است یعنی انسان صبح پس ازبیدارشدن با خدایش شرط کند که با چشم و باطن نفسش را کنترل خواهد کرد.

حجت الاسلام آل هاشم همچنین در خصوص انتصابش به عنوان امام جمعه جدید تبریز گفت: از حسن اعتماد رهبرانقلاب به این طلبه ناچیز صمیمانه تشکر کرده و همانطور که ۲ روز قبل محضرشان عرض کردم امیدوارم شبانه روز بتوانم مطالبی که در این حکم بیان شده را عملیاتی کنم.

وی ادامه داد: از آیت الله مجتهدشبستری تشکر می کنم که ۲۲ سال در این سنگر بودند و مردم قدرشناس تبریز هیچگاه خدمات ایشان را فراموش نخواهند کرد.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: به سبب مسئولیت قبلی خودم به سراسر کشور سفرکرده ام اما این مصلی بزرگ و باعظمت در هیچ جای کشور وجود ندارد و امیدواریم پروژه های فرهنگی که ایشان آغاز کرده بودند بتوانیم به اتمام رسانده و با دستان خودشان افتتاح کنیم

حجت الاسلام آل هاشم گفت: شما مردم هم روزگذشته و هم امروز با استقبالتان بنده را شرمنده کرده و مسئولیتم را سنگین تر کردید.

وی همچنین در پایان از امیرسرلشکرصالحی فرمانده کل ارتش که برای بدرقه بنده آمده اند نیز قدردانی کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.