نماینده مردم تبریز در گفتگو با تبریزبیدار؛

با این اقدام سخیف و بزدلانه کوچکترین مشکلی در ثبات و امنیت کشورمان به وجود نخواهد آمد/ امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی خدشه ناپذیر است

سعیدی گفت: امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران خدشه ناپذیر است و مثل همیشه مردم، مسئولین و نیروهای امنیتی کشورمان ثابت خواهند کرد که لطمه اصلی را خود تروریستها از این اقدام می بینند.

به گزارش تبریز بیدار ، محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در واکنش به حادثه تروریستی امروز در مجلس  و حرم امام اظهار داشت: ۴ نفر از تروریستها در قالب مراجعه کننده و با تیراندازی وارد ساختمان مجلس شدند که در نتیجه این اقدام تعدادی از نیروهای حفاظت مجلس شهید و زخمی شدند.

وی افزود: اینکه تروریستها در قالب مردم عادی وارد ساختمان مجلس شوند و این اقدامات سخیف را از خود ارائه نمایند، یادآور مثال قدیمی است که می گویند دزد، سنگی را پرتاب کرده است.

سعیدی ادامه داد:  امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران خدشه ناپذیر است و مثل همیشه مردم، مسئولین و نیروهای امنیتی کشورمان ثابت خواهند کرد که لطمه اصلی را خود تروریستها از این اقدام می بینند.

نماینده مردم تبریز در پایان سخنان خود تاکید کرد: با این اقدام سخیف و بزدلانه کوچکترین مشکلی در ثبات و امنیت کشورمان به وجود نخواهد آمد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.