شاعر جوان تبریزی در گفتگو با تبریزبیدار:

رهبر انقلاب برخی از «ردیف» های شعر را با بنده تکرار می‌کردند/ آقا فرمودند: «خوش گلیبسیز»!

ابراهیم قبله آرباطان در خصوص انتخاب مضمون و محتوای شعرش نیز گفت: شعر اینجانب در تکریم حضرت زینب(س) و مدافعان حرم بود و برایم جالب بود که رهبرانقلاب با بنده “ردیف” های شعر را تکرار می کردند و پس از اتمام شعر نیز بنده را تحسین کرده و فرمودند بسیار عالی بود.

ابراهیم  قبله آراطان شاعر جوان تبریزی که شب گذشته در محضر رهبر انقلاب شعری در تکریم حضرت زینب(س) و مدافعان حرم سروده بود در گفتگو با تبریزبیدار، اظهار داشت: در دیدار شب گذشته بسیاری از شاعران کهن سال و بزرگسال همچون حدادعادل، موسوی گرمارودی، مجاهدی و…. حضور داشتند و در کل حدود ۲۷ نفر توفیق یافتند تا در محضر ایشان سروده خود را قرائت نمایند که بنده نیز یکی از آن نفرات بودم.

وی افزود: قبل از آغاز جلسه نماز مغرب و عشاء را به امامت رهبر انقلاب اقامه کردیم و سپس شعرا تازه ترین کتاب های خود را تقدیم معظم له کردند و سپس نیز افطاری را در محضر ایشان بودیم.

شاعر جوان تبریزی ادامه داد: فضای شب گذشته شاعرانه بود و توفیق شد تا در ردیف اول بنشینم و در کنار شعرایی از کشور های هند، ترکیه و… بنده نیز شعر خود را بخوانم.

وی در خصوص انتخاب مضمون و محتوای شعرش نیز گفت: شعر اینجانب در تکریم حضرت زینب(س) و مدافعان حرم بود و برایم جالب بود که رهبرانقلاب با بنده برخی از “ردیف” های شعر را تکرار می کردند و پس از اتمام شعر نیز بنده را تحسین کرده و فرمودند بسیار عالی بود.

قبله آرباطان  ادامه داد: شعرایی که نتوانسته بودند شعر بخوانند بسیار ناراحت و آن دسته نیز که شعر خوانده بودند شاد و خرسند بودند و در کل فضای جلسه عالی بود.

وی ضمن اشاره به واکنش رهبرانقلاب به شعر یکی از شاعران ترکیه ای گفت: پس از اینکه یکی از شعرای اهل ترکیه شعر خود را سرود رهبر انقلاب به او فرمودند این شعر و لحن تو مرا یاد شعر” لای لای ای جبهه لرین یورقونی ای خسته جوانلار…” انداخت.

شاعر جوان تبریزی در پایان گفت: پس از اتمام جلسه به محضر رهبرانقلاب شرفیاب شده و ضمن ابلاغ سلام مردم آذربایجان و تبریز به ایشان چفیه معظم له را گرفته و رهبری به بنده فرمودند”خوش گلیبسیز”.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.