دیدار مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی با مسئولان

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای رفع مشکلات تیم تراکتورسازی تبریز با مسئولان شهری و استانی دیدار کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، مصطفی آجورلو روز یکشنبه در ملاقات با تعدادی از مسئولان شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی ضمن مطرح کردن برخی از مسائل و مشکلات باشگاه خواستار حمایت همه‌جانبه از تراکتورسازی در فصل پیش روی شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ابتدا به ملاقات حجت‌الاسلام آل هاشم امام‌جمعه جدید شهر تبریز رفت و ضمن خوش‌آمدگویی به ایشان گزارشی از آخرین وضعیت باشگاه تراکتورسازی ارائه داد. همچنین حجت‌الاسلام آل هاشم در این ملاقات با اشاره به اهمیت باشگاه محبوب تراکتورسازی در شهر تبریز و جایگاه ویژه باشگاه بین مردم این شهر بر ضرورت حمایت همه‌جانبه برای موفقیت تراکتورسازی در رقابت‌های گوناگون تأکید کرد.

آجورلو سپس به ملاقات دکتر نجفی شهردار تبریز رفت و ساعتی با وی پیرامون آخرین وضعیت باشگاه همچنین مشکلات موجود در این فصل به گفت‌وگو نشست. در این ملاقات شهردار تبریز نیز برای کمک به باشگاه تراکتورسازی و حل مشکلات باشگاه قول مساعد داد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی همچنین در ملاقات با غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی پیرامون برخی از مشکلات مالیاتی بازیکنان ازجمله موضوع بدهی مالیاتی مهدی کیانی با وی گفت‌وگو و مذاکره کرد.

آجورلو همچنین به ملاقات سید محسن لطیفی مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی رفت و با وی پیرامون همکاری‌های دوجانبه خصوصاً بررسی زمینه‌های موجود برای درآمدزایی به گفت‌وگو پرداخت. بررسی نحوه تبلیغ طرح‌های اقتصادی باشگاه خصوصاً سامانه ۳۰۹۰ ازجمله مواردی بود که در این جلسه مورد ارزیابی قرار گرفت و مدیرکل صداوسیمای استان نیز برای کمک به باشگاه تراکتورسازی در مسیر حل مشکلات این باشگاه قول همکاری داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.