هر دم از این باغ بری می رسد

منتقدان سیل آذرشهر، افراد بی‌دین، بی‌اخلاق و ضد‌انقلاب و میکروب هستند!!

فرماندار آذرشهر گفت: منتقدان سیل آذرشهر و خدمات دولت، افراد بی‌دین، بی‌اخلاق و ضد‌انقلاب و میکروب هستند.‌

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از تسنیم، یدالله اللهیاری در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان با اشاره به مطالب منتشر شده برخی افراد و منتقدان در حادثه اخیر سیل آذرشهر اظهار کرد: در جریان سیل اخیر آذرشهر برخی افراد اقدام به سیاه نمایی و شانتاژ خدمات دولت پرداختند که این افراد به مثابه میکروب و آفت جامعه هستند.

وی افزود: این افراد با غرض‌ورزی خدمات و عملکرد دولت را شانتاژ کردند لذا آنان آفت و میکروب جامعه هستند و وجود آنها به جامعه آسیب می‌رساند.

وی با بیان اینکه این افراد به اصطلاح انقلابی تظاهر به انقلابی بودن می‌کنند، تصریح کرد: این‌گونه افراد بی‌دین، بی‌اخلاق و  ضد‌انقلاب هستند بنابراین نباید اجازه داد این‌گونه میکروب‌ها و آفت‌ها در جامعه رشد پیدا کنند، چرا که با رشد این‌گونه افراد میکروبی جامعه  آسیب می‌بیند.

الهیاری با اشاره به اینکه با تابش خورشید میکروب‌ها از بین می‌روند، افزود: روسای ادارات به مثابه خورشید هستند و نباید اجازه دهند که این  میکروب‌ها در فضای جامعه رشد یابند.

وی‌ گفت: به ما می‌گویند که در مورد آذرشهر حساب چندانی باز نکنید چرا که در انتخابات‌ها چندان رضایت بخش نبودند، ولی در انتخابات اخیر آذرشهر در رتبه‌های برتر استانی قرار گرفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.