نکته ای باریک تر از مو؟!

توپی که فرماندار آذرشهر به زمین دولت انداخت!

جناب اللهیاری ادعا می کند هنوز ریالی بابت حادثه ی قطار به حادثه دیدگان پرداخت نشده است. او برای دفاع از عملکرد خود در حادثه سیل ، خطاب به حضّار می گوید؛ “هنوز ریالی از مبلغ حادثه قطار به [حادثه دیدگان] پرداخت نشده است اما ما نزدیک به ۶ میلیارد از [طریق] بیمه ها به حادثه دیدگان سیل پرداخت کردیم!”

یادداشت میهمان تبریزبیدار؛ غلامرضا سیفی

اظهارات فرماندار آذرشهر نقل محافل سیاسی و رسانه ای است. برای کشف حقیقت فایل صوتی را گوش دادم. درباره توهین آمیز بودن اظهارات وی قضاوت نمیکنم. اما یک نکته مهم از زبان فرماندار آذرشهر بیان شده که به نظرم می تواند بر حواشی سخنان وی بچربد. آنهم آنجایی است که جناب اللهیاری ادعا می کند هنوز ریالی بابت حادثه ی قطار به حادثه دیدگان پرداخت نشده است. او برای دفاع از عملکرد خود در حادثه سیل ، خطاب به حضّار می گوید؛ “هنوز ریالی از مبلغ حادثه قطار به [حادثه دیدگان] پرداخت نشده است اما ما نزدیک به ۶ میلیارد از [طریق] بیمه ها به حادثه دیدگان سیل پرداخت کردیم!”

 ۲۰۳ روز از حادثه قطار می گذرد.حال، یک مقام دولتی ادعا و یا بهتر بگویم ناخواسته اعتراف می کند که ریالی بابت حادثه قطار به حادثه دیدگان پرداخت نشده!

شاید بیمه ی حادثه ی قطارپرداخت شده و فرماندار خبر ندارد، الله اعلم! به هرحال موضوع مهمی است که قابل پیگیری است. امیدوارم مسئولین استانی و بالاتر از آن شخص وزیر راه و شهر سازی جواب قانع کننده ای داشته باشند. توپی است که فرماندار آذرشهر به زمین دولت انداخته!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.