مرجع تقلید شیعیان:

قدر لیالی قدر را بیش از شب‌های دیگر بدانیم

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه شب‌های قدر از شب‌های متبرکه است گفت: انسان باید بیشتر از هر شب دیگری قدر این شب‌ها را بداند.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از  تسنیم، آیت‌الله سبحانی با اشاره به اینکه شب‌های قدر از شب‌های متبرکه است اظهار داشت: انسان باید بیشتر از هر شب دیگری قدر این شب‌ها را بداند.

وی افزود: برخی از علما برای اینکه شب قدر را درک کنند یک سال تمام همه‌شب‌ها را بیداری می‌کشیدند تا بتوانند شب‌های قدر را درک کنند.

مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه شب قدر معمولاً در ماه مبارک رمضان است عنوان کرد: برخی این احتمال را داده‌اند که ممکن بوده شب قدر در غیر از ماه رمضان هم باشد.

وی با اشاره به اعمال شب‌های قدر تصریح کرد: دو رکت نماز که در هر رکعت آن هفت بار سوره اخلاص خوانده شود از اعمال مهم این شب بوده که از اهمیت بالایی برخوردار است، همچنین هر فردی این عمل را انجام دهد و از روی اخلاص خداوند را بخواهد خداوند حاجت آن فرد را برآورده می‌کند.

آیت‌الله سبحانی بیان کرد: شب‌های قدر که ممکن بوده حتی به قول برخی شب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان هم باشد شب مقدرات است و  این بستگی دارد که انسان چه حالتی در این شب‌ها داشته باشد تا تقدیر آن‌یک تقدیر حسن و نیک رقم بخورد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.