گل محمدی در گفتگو با تبریز بیدار:

هر مربی افتخار می کند که سرمربی تراکتورسازی باشد/ در خصوص اخباری با دایی صحبت می کنم

سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: هر مربی افتخار می کند تا سرمربی تیم تراکتور سازی باشد و من نیز این افتخار را دارم در خدمت تراکتور سازی با هواداران خوبش باشم. مطمئن باشید با تمام وجود زمان می گذاریم و انشالله با تمام داشته هایمان تلاش می کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.

به گزارش تبریز بیدار ، یحیی گل محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص انتخاب به عنوان سرمربی تیم تراکتور سازی، اظهار داشت: هر مربی افتخار می کند تا سرمربی تیم تراکتور سازی باشد ومن نیز این افتخار را دارم در خدمت تراکتور سازی با هواداران خوبش باشم. با همه وجودمان تلاش و کار خواهیم کرد و هواداران نیز همین موضوع را از ما می خواهند. مطمئن باشید با تمام وجود زمان می گذاریم و انشالله با تمام داشته هایمان تلاش می کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: می دانستم باشگاه مشکلاتی دارد ولی در مقابل من نیز مربی  ریسک پذیری هستم. دوست داشتم در این تیم و شهر کار کنم. حضور پرشور تیم باعث دلگرمی ما است و می تواند اثرات خوبی برای تیم باشد.

گل محمدی در خصوص محرومیت این تیم از نقل و انتقالات و تمدید قرارداد با بازیکنان فصل گذشته، گفت: تراکتورسازی از نقل و انتقالات محروم بوده و نمی توانیم بازیکنی را به خدمت بگیریم. با اکثر بازیکنان فصل گذشته به توافق رسیدیم که خوشبختانه بازیکنان نیز بزرگی کرده و تمدید قرارداد کردند. 

سرمربی تیم تراکتور سازی در خصوص روند مذاکرات با خالد شفیعی به منظور تمدید قرارداد، ببان کرد: صحبت های زیادی با این بازیکن انجام داده ایم و امیدوارم به توافق برسیم. البته این بازیکن پیشنهاد خارجی نیز دارد که به آن نیز فکر می کند.

گل محمدی در خصوص بازیکنان تیم های پایه، گفت: کار سختی داریم ولی چشم امیدی نیز به بازیکنان پایه داریم و قرار شده است تا ۵ یا ۶ بازیکن از تیم های پایه به ما اضافه شوند. تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه در کنار هم می گذاریم و حضور هواداران به ما دلگرمی می دهد. می دانم که هواداران تراکتور سازی در هر شرایطی در کنار تیمشان بودند و از تیم حمایت می کنند. زحمات زیادی در تیم های پایه کشیده شده است . آقای وطنی و همکارانشان در تیم های پایه تلاش های زیادی انجام داده اند و بازیکنان بومی در این تیم ها بوده اند که به نوعی وظیفه است تا به این بازیکنان اهمیت بیشتری بدهیم و نگاه خوبی به این بازیکنان داشه باشیم. از امروز حدود ۶ بازیکن از تیم های پایه ما ملحق خواهند شد.

وی در خصوص وضعیت محمد ایران پوریان، اظهار داشت: ایران پوریان به زانویش آمپول زده است و نباید تکان بخورد. فکر می کنم از امروز یا فردا به جمع ما اضافه شود و نباید مشکل خاصی وجود داشته باشد.  

این مربی در خصوص احتمال ادامه حضور محمدرضا اخباری در تیم تراکتورسازی، بیان کرد: با مسئولین تیم سایپا صحبت می کنم تا حضور این دروازه بان در تراکتور سازی ادامه داشته باشد و باید ببینیم در روز های آینده چه اتفاقی رخ می دهد. نامه از طرف باشگاه به سایپا زده ایم و خودم نیز سعی می کنم تماسی با آقای علی دایی داشته باشم.

 

وی در خصوص استفاده از مربی بومی در کادر فنی تراکتورسازی، اظهار داشت: سعی می کنیم تا حداقل یک مربی بومی به جمع تیم اضافه شود که فکر می کنم تا پایان هفته این موضوع به قطعیت برسد. نام این مربی به صورت نهایی، قطعی نشده و چند گزینه مد نظر داریم. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.