با بررسی برنامه‌ها و اقدامات شهرداری تبریز در حوزه شهرسازی؛

دومین نشست مشترک شهردار تبریز با منتخبان شورای پنجم برگزار شد

دومین نشست مشترک شهردار تبریز با منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز با محوریت مرور اقدامات و برنامه‌های حوزه شهرسازی شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، دومین نشست مشترک شهردار تبریز با منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز با محوریت مرور اقدامات و برنامه‌های حوزه شهرسازی شهرداری تبریز برگزار شد.

در این نشست، محمد عزتی، معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز، با ارائه گزارشی، به تشریح اقدامات چهارساله گذشته این معاونت و همچنین چشم‌انداز پیش‌روی کلان‌شهر تبریز در حوزه شهرسازی پرداخت.

جهت‌گیری الکترونیکی پرونده‌های شهرسازی، اجرای ممیزی و تشکیل شناسنامه املاک، صیانت از  بافت‌های تاریخی، افزایش سرانه فضای سبز، توجه به اصل پیاده‌محوری، تحکیم بافت‌های ناکارآمد شهری در دو بخش حاشیه‌نشین و بافت فرسوده، سامان‌دهی مشاغل مزاحم، وضعیت روستاهای الحاقی، حفظ حریم شهر، توسعه آرامستان‌ها و دو طرح مهم انتقال زندان و پادگان تبریز به خارج از شهر، از جمله محورهای مورد اشاره معاون شهرسازی شهردار تبریز در نشست مشترک با طرح ممیزی و تشکیل شناسنامه برای املاک بود.

شهردار تبریز که به همراه معاونان فنی‌وعمرانی و معماری‌وشهرسازی، در این نشست حضور داشت،  با اشاره به این‌که جلسات مشترک با منتخبان شورای پنجم ادامه خواهد داشت، بر ضرورت ارائه گزارش جامع از اقدامات شهرداری تبریز  در حوزه‌های مختلف اجرایی تاکید کرد.

نشست‌های مشترک شهردار تبریز با منتخبان شورای پنجم به منظور انتقال اطلاعات دقیق از کارکرد شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف عمرانی، شهرسازی، فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.