نماینده مردم اهر و هریس در گفتگو با تبریزبیدار:

از اقدام موشکی سپاه حمایت می کنم/ کسانی که توان موشکی کشور را زیر سوال می برند اول کمی فکر کنند!

عبدالهی افزود: مگر دشمن موشک ندارد و یا سلاح هایش را کنار گذاشته که به ما می گویند سلاح هایمان را کنار بگذاریم لذا کسانی که دستاوردهای نظامی و موشکی را زیر سوال می برند کمی بیشتر تفکر کنند بعد سخن بگویند.

به گزارش تبریز بیدار ،  بیت الله عبدالهی نماینده مردم اهر و هریس در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری با حمایت از اقدام موشکی سپاه علیه تروریست های داعشی اظهار داشت: واقعیت این است اگر دشمن را در در خارج از مرزهای کشورمان زمین گیر نکنیم حوادث نظیر حادثه تروریستی تهران هر روز در کشور تکرار می شود بنابر این منطق حکم می کند برای مقابله با این تروریست ها و دشمنان در خارج از مرزها آماده باشیم.

وی ادامه داد: شما ببینید این تروریست ها در تهران چه کشتاری راه انداختند و یک عده مردم بیگناه را که برای مراجعه کارهایشان به مجلس مراجعه کردند را قتل عام کردند پس برای از بین بردن تهدید این دشمن که به اسم اسلام این چنین وحشیانه به مردم حمله می کنند و باعث بدنامی و  تفرقه در دنیای اسلام می شوند باید دست به کار شد.

نماینده مردم اهر و هریس درپاسخ به کسانی که توان موشکی کشور را زیر سوال می برندتصریح کرد: بر اساس آیه قرآنی” وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ  و …” ما باید برای  رفع سایه تهدید دشمن در همه زمینه ها از جمله نظامی و اقتصادی توانمند شویم. 

وی افزود: مگر دشمن موشک ندارد و یا سلاح هایش را کنار گذاشته که به ما می گویند سلاح هایمان را کنار بگذاریم لذا کسانی که دستاوردهای نظامی و موشکی را زیر سوال می برند کمی بیشتر تفکر کنند بعد سخن بگویند.

عبدالهی در پایان تاکید کرد: بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس از این اقدام موشکی سپاه حمایت می کنم وبرای تقویت توان نظامی کشور در مجلس تلاش خواهم کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.