بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان در پی دادگاهی شدن مدیر مسئول سایت زیتون:

قوه قضائیه نگذارد مدیران نجومی بگیر در سایه رانت، به چپاول بیت المال بپردازند/ به جای مدیران نجومی بگیر، جوانان انقلابی را تحت فشار می گذارند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌‌های آذربایجان شرقی، در اعتراض به دادگاهی شدن مدیر مسئول سایت خبری زیتون بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر و از عوض شدن جایگاه شهید و جلاد و عدم برخورد با نجومی بگیران انتقاد کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌‌های آذربایجان شرقی، در اعتراض به دادگاهی شدن مدیر مسئول سایت خبری زیتون بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر و از عوض شدن جایگاه شهید و جلاد و عدم برخورد با نجومی بگیران انتقاد کردند.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله القاصم الجبارین
همانا آنانکه که قدم در راه دفاع از حق و احیای حقوق مستضعفان بر میدارند لایق هم نشینی با ستارگانند.

ارائه اطلاعات دقیق و شفاف سازی دریافتی مدیران دولتی از مطالبات مردم و مستضعفان است تا در راستای اجرای دقیق عدالت و عدالت طلبی، اقدامات در خور شانی انجام گیرد.

حال آنکه با رسوایی مدیران  نجومی بگیر و تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر پیگیری این مسئله، این وظیفه مردم انقلابی است که با شناسایی و معرفی کسانی که بیت المال را مورد تاراج قرار داده اند به قوه قضائیه، شرایط بر خورد با ایشان را فراهم سازند.

اخیراً آقای حمید شیرازی ، مدیر مسئول انقلابی پایگاه اطلاع رسانی زیتون در تبریز ، به دلیل افشای فیش حقوقی نجومی یکی از مدیران استان آذربایجان شرقی به دادگاه احضار شده است. علی رغم تاکید استاندار بر عدم شکایت از رسانه ها و پیگیری حقوق آنها این چندمین بار است که رسانه های انقلابی تبریز مورد شکایت واقع شده اند.

گذشته از این مسائل رفته رفته برخی از مسئولین می خواهند جای شهید و جلاد را عوض کنند. آن کسی را که فیش نجومی گرفته ول کرده اند و به دنبال انقلابیونی هستند که دغدغه شان فقط حمایت از مستضعفان و محرومان و عدالت طلبی است.

اکنون مطالبه دانشجویان انقلابی جامعه اسلامی دانشجویان این است که ضمن رسیدگی به مسئله فیش های نجومی و برخورد با نجومی بگیران-که تاکید رهبر معظم انقلاب است- اجازه ندهند که جوانان مومن و انقلابی به علت عدالت طلبی و آرمانگرایی تحت فشار قرار گیرند. حال اینکه مدعی عدالت طلبی را به دادگاه فرخوانده اند و مدیر نجومی بگیر با خیال راحت به اقدام غیر شرعی خود ادامه می دهد.

از قوه قضائیه و دادستان محترم تبریز نیز تقاضامندیم تا اجازه ندهد برخی افراد جای شهید و جلاد را عوض کنند و مدیران نجومی بگیر در سایه رانت ها و سیاسی کاری های خود به راحتی به چپاول بیت المال بپردازند.

قطعاً خداوند متعال به آنچه که انجام می دهید آگاه است و حق به حق دار خواهد رسید.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه مراغه
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.