قیام ذوالفقار شروع شده است؛

نقطه ای بنام زالوصفتان حرام خور وطنی!

درد دیگر زجر کشیدگان از ظلم روزگار نه فقط داعش و اسرائیل و سعودی ، بلکه این چند دانه درشت ایرانی وطن خور هم در صف آنها قرار دارند. مگر نه اینکه برای ذوالفقار فرقی ندارد برادرش باشی یا هموطنش و یا قوم و خویشش؟!

یادداشت میهمان تبریزبیدار؛ مرتضی بزرگی

موشکهای ذوالفقار بر سر داعش فرود آمد . سعودی ها ، صهیونیستها و آمریکایی ها را با یک سیلی “شش تایی” لرزاند. بقول حضرت آقا کلکشان کنده شد و به این زودی ها جارو میشوند. دست مریزاد دارد، تبریک دارد و خوشحالی ، آنهم “هزار تا” ،”هزار تا”. بچه ها دقیق و شسته رٌفته کار را تمام کردند. بهر حال با این شلم شوربایی که برایشان بوجود آمد بعید است دواعش دست به کار احمقانه دیگری بزنند و خل و چل بازی در بیاورند و ترقه بازی و انتحار و لطفا مرا منفجر کنید و …، مگر اینکه واقعا گاو باشند. البته دور از حضور جناب گاو!

کار ذوالفقار همیشه تاریخ درست است. آنهم در ماه مبارک رمضان ، بعد از افطار ، در خنکای اواخر بهار کرمانشاه و کردستان زیبا. خوشمزگی این شش دانه موشک که مثل هلو رفت تو گلو چه لذتی داد به کام ما. گو اینکه بامیه پخته شده با روغن تازه را دادند به دستت. البته نه، انصافاً ششیرینتر از بامیه بود. نمیدانم در چه حدی ولی خیلی شیرین بود، خیلی.

قربان ذوالفقار که تنها نامش حکم لرزاننده برای مفت خورها دارد. فرقی هم ندارد جنس مفت خورش سعودی باشد یا داعشی یا آمریکایی و… بهر حال ذوالفقار همه جا ذوالفقار است با همان عیار نقطه زنی دقیق، اصولاً تفاوتی هم برایش ندارد شناسنامه مفت خورش خارجی باشد یا حتی وطنی! حکم ذوالفقار برای همه حکم واحد دارد، حتی اگر عقیل باشی و برادرش!

نکته اینجاست. دقیقاً همینجاست! در همین وطن خودمان. این چند مفت خور زالو صفت حرامخور وطنی #وطن_فروش! که سالهای سال است خون ملت را در شیشه ای کرده اند که نمیدانم جنسش از فولاد است یا از چیست، که ذوالفقار کارا نیست. گویا ذوالفقار در این خاکریز به زور و فشار یقه سفیدان دزد همچنان غلاف است! مفت خورهایی که نه یتیم می شناسند نه زنان بیوه و نه کارگر . نه فقیر و نه کودکان کار خیابانی. و نه آن خانواده معلولی که از صدقه سر یارانه نوار قلبشان شکر خدا همچنان میزند و هی می شنوند که برخیها میگویند این یارانه دادنها در حکم گدا پروری است!

ذوالفقار در اینجا غلاف است. نمیتواند کار بزرگی کند . دیگراز ذوالفقار انتظار نقطه زنی نمیرود، چنان بر سر ملت چنبره کرده اند و میمکند دار و ندار و آب و نان مردم را که دیگر هیچ و دیگر هیچ. زر و زور و تزویر کار این غلاف شده را سخت کرده است. صف اول نماز هم مینشینند در کنار نمازگذاران مظلوم خداترس، سفره احسان هم پهن میکنند در کنار محسنین پاکدست. در خیل خیرین و نیکوکاران هم شرف حضور دارند. اما هزار تا هزار تا میلیارد تومن برمیدارند آن هم به نام وام.

قاچاق هم میکنند ، کانتین کانتین . نه از مرزهای کوهستانی و شبانه و با کوله بری، نه ، از گمرک جمهوری اسلامی ایران بسیار هم شیک و مجلسی.

پولشان از پارو که سهل است، از چنگک بولدوزر هم بالا میرود. دزدان دریایی به تمام معنا که هرگز در هنگام شب آنهم در دریا دزدی نمیکنند. خاصیّتشان است که شب را از فرط حرام خوری مثل خر میخوابند و روز روشن با یک دستگاه تلفن ، زیر کولر گازی اتاق مجللشان حق من و تو را جارو میکنند و بنام حقوق ماهیانه در فیش و حساب نجومی شان میریزند، با امضاء و مُهر دولتی!

همه از کوچک و بزرگ هم میشناسندشان. با انگشت به همدیگر نشان میدهند که یارو مفت خور است امّا نمیدانم چرا این همه هیچکاری نمیکنند. چرا اینجا دیگر ذوالفقار کاره ای نیست که نقطه ای که مردم با انگشتشان نشان میدهند را نقطه زنی کند و بر سرشان فرود آید، یکبار برای همیشه!؟ یکبار برای همیشه خلاص مان کنند، خلاص.

درد دیگر زجر کشیدگان از ظلم روزگار نه فقط داعش و اسرائیل و سعودی ، بلکه این چند دانه درشت ایرانی وطن خور هم در صف آنها قرار دارند. مگر نه اینکه برای ذوالفقار فرقی ندارد برادرش باشی یا هموطنش و یا قوم و خویشش؟!

عدالت ذوالفقار زبانزد است . کاش ذوالفقار در داخل کشور هم نقطه زنی میکرد ، نقطه ای بنام زالوصفتان مفت خور حرام خوار را که سالها قبل از داعش سفره شان در درون کشور پهن شده است!

نمیدانم چه سرّی است اما امید محرومان و فقرا به ذوالفقار است همچنان! پس یا علی مددی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.