خطیبی در گفتگو با تبریزبیدار:

روز قدس؛ روز به پا خواستن حق علیه کفر است/ با حضورمان به دشمنان می گوییم پشتوانه قدرت دفاعی کشور مردم هستند

بازیکن سابق تیم های فوتبال کشورمان تصریح کرد: حادثه تروریستی تهران و اقدام موشکی سپاه نشان داد که برای مقابله با این دشمنان خونخوار همواره باید آماده بود و در خارج از مرزهای سرزمینی با آنها به مقابله پرداخت. پس از این اتفاقات حضور افراد جامعه در روز قدس بیش از پیش لازم است تا به دشمنان بگوییم پشتوانه قدرت دفاعی کشورمان مردم هستند.

به گزارش تبریز بیدار ، رسول خطیبی سرمربی سابق تیم های تراکتورسازی، گسترش فولاد و ماشین سازی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری با بیان اینکه روز قدس، روز به پا خواستن حق علیه کفر است اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونسیتی در سایه سکوت دستگاه های حقوق بشری وحشیانه مردم بیگناه فلسطین را قتل و عام می کند.

وی ادامه داد: تهدیدها و اقدامات این رژیم کودک کش در طول حیاتش نشان داده که آنها برای رسیدن به هدف هایشان به هیچ مرز انسانیتی قائل نیستند و امام خمینی (ره) به درستی اسرائیل را  غده سرطانی نامید تا مسلمانان و کشورهای جهان برای مقابله با این رژیم به پا خیزند.

بازیکن سابق تیم های فوتبال کشورمان تصریح کرد: حادثه تروریستی تهران و اقدام موشکی سپاه نشان داد که برای مقابله با این دشمنان خونخوار همواره باید آماده بود و در خارج از مرزهای سرزمینی با آنها به مقابله پرداخت.

وی افزود: در حال حاضر پس از این اتفاقات حضور افراد جامعه در روز قدس بیش از پیش لازم است تا به آنها بگوییم پشتوانه قدرت دفاعی کشورمان مردم هستند.

خطیبی تاکید کرد: علاوه بر این برای حمایت از مسلمانان مظلوم فلسطین و محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونسیتی باید در راهپیمایی روز قدس حضور پرشور داشته باشیم.

وی در پایان گفت: به عنوان عضوی از جامعه ورزش از مردم عزیز خصوصا شهروندان تبریزی می خواهم در راهپمایی روز قدس حضور حداکثری داشته باشند.

این گزارش می افزاید دو برادر رسول خطیبی در دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند و دو برادر دیگر وی نیز از جانبازان جنگ تحمیلی می باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.