محمودی در گفتگو با تبریز بیدار؛

تمرینات از امروز پیگیری می شود/ دعوت از هواداران تراکتور سازی برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

سرپرست تیم تراکتور سازی تبریز گفت: اعضای باشگاه تراکتور سازی در این راهپیمایی روز قدس حضور خواهند داشت و از همه هواداران برای حضور بسیار پرشور دعوت می کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ، کاظم محمودی در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص ادامه تمرینات این تیم، اظهار داشت: تمرینات از امروز و پس از یک روز تعطیلی دنبال می شود و تا روز ۱۲ تیرماه در تبریز تمرین خواهیم داشت. تمرینات به خوبی با تدابیر کادر فنی پیگیری می شود.

وی ادامه داد: روز ۱۲ تیر معاینات پزشکی انجام خواهد شد و احتمالا بعد از این تاریخ اردویی را در کشور ترکیه برگزار خواهیم کرد. 

سرپرست تیم تراکتور سازی تبریز در خصوص روز قدس، بیان کرد: یکی از مسائل مهم جهان اسلام روز قدس بوده و و باید همه مردم در این راهپیمایی حضور داشته باشند. باید اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام را به همه نشان بدهیم و امام راحل نیز فرموده بودند که روز قدس مسئله تمام جهان اسلام است که بنابر این باید حضور بسیار پرشوری در این راهپیمایی داشته باشیم . اعضای باشگاه تراکتور سازی نیز در این راهپیمایی حضور خواهند داشت و از همه هواداران برای حضور بسیار پرشور دعوت می کنیم . نشان خواهیم داد که مردم مظلوم فلسطین تنها نیستند و مقابل رژیم اشغالگر قدس کوتاه نمی آییم. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.