نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

عملیات لیله‌القدر تودهنی به دشمنان اسلام بود/ قدس نشانگر انسجام مسلمانان است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، گفت: عملیات لیله‌القدر تنها یک اقدام جزئی از طرف سپاه پاسداران بود و فقط تلنگری به برخی گزافه‌گویان بود که به خود بیایند و ایران را با کشورهای دیگر اشتباه نگیرند.

به گزارش تبریز بیدار ، زهرا ساعی در گفت‌وگو با فارس ، رابطه تحولات اخیر و اهمیت روز قدس و با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: پس از این امر شاهد هستیم که همه ساله در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان همه مسلمانان و حتی آزادیخواهان یک صدا فریاد آزادی در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین را سر می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: روز قدس با توجه به حضور گسترده و یکپارچه مردم مسلمان برای حمایت  از مردم ستم دیده فلسطین و بیزاری از استکبار جهانی، نشان دهنده بیداری مسلمانان و اتحاد در مقابل دشمنان است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز در دورانی به سر می‌بریم که مسلمانان جهان در برابر نظام‌های منحرف ایستاده‌اند و در سراسر دنیا مسلمانان با یکدیگر متحد شده و اعلام انسجام و اتحاد در مقابل همه ظلم‌ها و ستم‌ها به مسلمانان و مظلومان می‌کنند.

وی تاکید کرد: روز قدس الهام بخش وحدت، هوشیاری و بیداری عموم مسلمین بوده و در این روز  مسلمانان با هماهنگی در روز قدس صدای مظلومان را به گوش همگان می‌رسانند و اهمیت همدلی را بیشتر خواهد کرد.

ساعی اضافه کرد: در حال حاضر فلسطین و قدس شریف یکی از مسائل بسیار مهم برای مسلمانان بوده و طبق تاکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری، ایران اسلامی همیشه در کنار آنها خواهد بود.

وی با اشاره به ظلم‌ استبدادگران علیه مردم مظلوم فلسطین، گفت: رژیم صهیونیستی تمام انحرافات و ظلم‌ها را در طول سالیان به مردم فلسطین وارد کرده و با توجه به این مسئله مردم مسلمان در سراسر جهان و ایران با حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی می‌کنند و نشان می‌دهند در کنار مردم فلسطین هستند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  موضوع فلسطین در ابعاد جهانی یک موضوع انسانی بوده و همه باید به فکر آنها باشند، افزود: در حال حاضر گروهک‌های تروریستی داعش و دیگر تروریست‌های صهیونیستی که دست‌پرورده صهیونیسم هستند، علاوه بر مردم مسلمان همه مردم جهان را تهدید می‌کنند.

وی ادامه داد: با حفظ وحدت و انسجام و حضور پرشور در روز قدس باید مشت محکمی بر دهن همه دشمنان ایران و جهان اسلام بزنیم تا دیگر فکر تهدید را هم به ذهنشان نیاورند.

ساعی با اشاره به عملیات شجاعانه اخیر نیروهای جان برکف سپاه علیه داعش، گفت: این اقدام یک عملیات به موقع و هوشمندانه‌ بود که با حمله به مقر داعش، آمادگی نظام جمهوری اسلامی در مقابل هرگونه تهدید را نشان داد و البته همان تودهنی به دشمنان بود.

وی افزود: عملیات لیله‌القدر تنها یک اقدام جزئی از طرف سپاه پاسداران بود و فقط تلنگری به برخی گزافه‌گویان بود که به خود بیایند و ایران را با کشورهای دیگر اشتباه نگیرند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عملیات موشکی سپاه علیه دشمنان اسلام نشان داد که آمادگی نظامی ایران اسلامی فراتر از تصورات آنها بوده و در مقابل حرکات تروریستی داعش و پدران داعش جواب بسیار جدی و نابود‌کننده‌ای خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه دشمن اسلام و تمام مظلومان و عامل اصلی تمام توطئه‌ها و فتنه‌ها در دنیا صهیونیست‌ها هستند، گفت: در حال حاضر عامل اصلی انحرافات سیاسی در دنیا مربوط به رژیم صهیونیستی بوده که برای ایجاد اختلاف در بین امت اسلامی تلاش بسیاری می‌کنند.

ساعی با تاکید بر اینکه امام راحل چراغ هدایت‌گری برای امت اسلامی بوده و با بیانات خود راه حقیقت را به مردم نشان دادند، افزود: امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس و مقابله با تمام تفکرات انحرافی، صدای مسلمانان را به گوش همگان رساندند.

وی افزود: مقام معظم رهبری نیز تمام آرمان‌های امام راحل  را ادامه می‌دهند و پرچم اسلام را در دست گرفته و انقلاب اسلامی را همراه آرمان‌های امام راحل پیش می‌برند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در راهپیمایی روز قدس همراه همشهریان خود صدای مظلومان را به‌گوش همه خواهیم رساند و بار دیگر بیداری و انسجام مردم ایران را به همه نشان خواهیم داد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.