مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی عنوان کرد:

خدمات گسترده ناوگان اتوبوسرانی در عید سعید فطر

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز از ارائه خدمات گسترده ناوگان اتوبوسرانی تبریز در عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، فرخ جلالی با اعلام این خبر گفت: امسال ناوگان حمل ونقل عمومی با حداکثرتوان  اعم از اتوبوسهای ملکی و خصوصی تحت نظارت به استقبال عید سعید فطر میرود.

وی افزود : طبق برنامه ریزی انجام یافته ناوگان اتوبوسرانی از آغازین ساعات عید سعید فطر از تمامی خطوط شهری و حومه تبریز نسبت به کار جابجائی نمازگزاران عزیز به محدوده مصلای اعظم امام خمینی (ره)اقدام خواهد نمود.

جلالی تصریح کرد: در راستای تکریم سالمندان و افرادکم توان  در روز عید فطر، چهار دستگاه مینی بوس نیزبرای جابجایی این عزیزان در محدوده ترافیکی مراسم نماز عیدسعید فطر به صورت رفت و برگشت از مصلی تا محدوده تعیین شده، در نظر گرفته  شده که نسبت به ارائه خدمات رایگان به این عزیزان انجام وظیفه خواهند نمود.

مدیرعامل اتوبوسرانی در ادامه اظهار داشت: پس از اتمام مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر تمامی اتوبوسها در پایانه ها مستقر و جهت رفاه حال و آسایش نماز گزاران ،مرحله دوم خدمات رسانی را آغاز خواهند نمود.

وی تصریح کرد : تعداد ۳۰دستگاه اتوبوس پشتیبان نیز از واحدگشت در اختیار مناطق اتوبوسرانی قرار خواهد گرفت تا در صورت لزوم به نمازگزاران خدمات ارائه نمایند.

جلالی درپایان یادآور شد که عوامل اجرایی ، فنی ، نظارتی وهمچنین مدیران ارشد این شرکت  جهت ارائه خدمات مطلوبتر بر عملکرد ناوگان نظارت خواهند کرد.

گفتنی است شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز بابیش از ۷۵۰ نفر اتوبوسران بزرگترین خدمات رسانی سال را درچهار منطقه و پایانه اتوبوسرانی در عید سعیدفطر به  شهروندان  ومسافرین عزیزارائه خواهند نمود .


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.