رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه خبر داد:

جایزه بهترین بازیگر جشنواره فیلم اتریش به هنرمند مراغه ای رسید

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه از کسب جایزه بهترین بازیگر مرد توسط هنرمند مراغه ای در جشنواره بین المللی فیلم اتریش خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، احمد دادرس فیاض روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هادی افتخارزاده هنرمند توانای عرصه سینما و هنر مراغه، از سوی هیات داوارن به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم ملل اتریش انتخاب و تجلیل شد.

وی ادامه داد: این بازیگر مراغه ای به دلیل نقش ‌آفرینی در فیلم کوتاه ایرانی ‘گورمردها’ در این جشنواره، این جایزه را دریافت کرد.

وی اضافه کرد: فیلم کوتاه ‘گورمردها’ به کارگردانی علی مردمی که در بخش مسابقه چهل و پنجمین دوره جشنواره فیلم ملل اتریش حضور داشت، در نهایت موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد این جشنواره شد.

چهل و پنجمین جشنواره فیلم های کوتاه اتریش که یکی از قدیمی ‌ترین و باسابقه ‌ترین جشنواره‌ های فیلم کوتاه است دوم تا هشتم ژوئن ( ۱۲ تا ۱۸ خرداد) در شهر لنزینگ اتریش برگزار شد.

هادی افتخارزاده، دانش آموخته بازیگری از دانشگاه تهران، مدرس و فیلمساز انجمن سینمای جوانان ایران دفتر مراغه، بازیگر سینما و تلویزیون و کارگردان عرصه فیلم و نمایش بوده که بازی در چندین فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی را در کارنامه هنری دارد و هم اکنون نیز مشغول بازی در سریال تلویزیونی ‘آنام’ است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.